Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A jövő hét végén vendégül...

A jövő hét végén vendégül kell látnom párom családját Budapesten. (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A nagymamát az unokájával (11 éves), a párom anyukáját, aki nem jön ki jól az anyukájával (vagyis a mamával). Ők tuti jönnek, de lehet, hogy a nagymama 3. gyereke is jön a 30 éves fiával. Nem biztos. Nem tudok semmi biztosat, elég nehéz így a szervezés. A mi lakásunk igen kicsi, és jó idő is van, ott nem maradhatunk. Az ebédet már megterveztem, de semmi többet. Az unoka még sosem volt fenn Bp.- en, a nagymama sem sűrűn, sőt a többiek sem. Mégis nem tudom milyen programot találjunk ki nekik. Tudni kell, hogy elég leszólós a család, soha semmi nem tetszik nekik. A menün is egy hete töröm a fejem, hogy ne is legyen olyan drága, meg is tudjam csinálni, meg aránylag gyorsan is menjen.

3 napra jönnek. Annyira jól nem ismerem őket, hová vigyem őket? Valami jó ötlet?


2013. aug. 8. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A 11 évest az Állatkertbe vinném. A MNG-re és sétára a Várban is időt szánnék az egész csapattal. Nem lesz könnyű, sok erőt, türelmet kívánok.
2013. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ennyi embert hol fogsz altatni?


Én mennék velük az állatkertbe,egy nagy séta a Margit szigeten.

Nagymama hány éves?

2013. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
libegő ,zoo, budai vár , margit sziget ,este séta a városban
2013. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kovpet ***** válasza:
Jók a fenti ötletek, de azért én csak megkérdezném őket is, hogy mire kíváncsiak. :)
2013. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, hogy írtok. Azt az apró problémát még elfelejtettem említeni, hogy egyikőjüknek sincs pénze. Tehát az állatkert pl. tök jó ötlet lenne, de én nem finanszírozom meg ennyi embernek, mert nem tudom. Egy Margit szigetre már gondoltam, esetleg BKV hajóval, az egész jó programnak tűnik.

A nagymama 70 körüli, de teljesen fitt. Azért őt mindenképpen kocsival kell hurcolászni. Az alvást úgy oldottam meg, hogy tesóm éppen nyaral, és az ő kis lakása, meg a miénk lesz bevetve. Még így is szűkös, de kibírjuk.

2013. aug. 8. 13:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, és már kérdeztem őket, hogy mit szeretnének, de előrébb nem jutottam a válaszaikból.
2013. aug. 8. 13:19
 7/10 kovpet ***** válasza:

Hát ha már itt vannak, akkor ültesd le a net elé őket és úgy kérdezd, hogy mutatsz nekik képet közben.


De még ötlet: Kopaszi-gát, Normafa (Fogaskerekűvel pl), Városliget (Vajdahunyadvár).

Mondjuk a 11 évest valószínűleg más érdekli mint a 70 évest. Csodák palotája?

2013. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egyik nap Margit sziget lesz, a másik nap meg Városliget. Úgy néztem akkor talán nem is lesz olyan nagy meleg, talán elsétálgatunk. A Kopaszi gáton még mi sem voltunk. Az milyen?
2013. aug. 8. 14:52
 9/10 kovpet ***** válasza:
Nagy zöld rész, szépen felújítva. Van Duna, fű, viacoloros út, sörözők-fagyizók :) El lehet lenni ott. Azt hiszem, a BKV-s hajó is megáll ott, de ebben nem vagyok biztos.
2013. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!
2013. aug. 8. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!