Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves Mindenki! Jövő nyáron...

Adcsika kérdése:

Kedves Mindenki! Jövő nyáron szeretnék felköltözni Budapestre, de sajnos nincs pénzem. Budapesten szeretnék tanulni szakmát. Szeretnék dolgozni, hogy tudjak mindent fizetni! Tanácsra lenne szükségem, hogy mit tegyek, albérlet és munkaügyben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, ehhez is kell egy kezdőtőke, de én azt csináltam, hogy kiköltöztem Angliába, ott dolgoztam. Minimálbért kerestem, ennek kb. a feléből meg lehet kint élni, a többit minden hónapban félre tudtam tenni (150 ezer Ft körüli összeg havonta). Az albérletem olyan volt, hogy 10-en laktunk egy lakásban, 1 szobatársam volt. Olyan, mint Magyarországon egy viszonylag igényesebb koli, nem nagy luxus, de kibírható. 1 év alatt szépen megszedtem magam, aztán hazajöttem tanulni, nagyon kényelmesen megélek. Ha befejezem a sulit, megyek is vissza.
2013. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :D Viszont, nekem sajnos a nyelvtudásom nem igazán jó! Én mindenképpen Budapestre szeretnék költözni! Remélem, hogy találok valami munkát Budapesten!
2013. szept. 21. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!