Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti milyen kapcsolatot ápoltok...

Ti milyen kapcsolatot ápoltok a párotok testvérével vagy testvéreivel?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 12:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az öccsével nincs gond, az öccs élettársával inkább. Irigy, ostoba, buta nő, igyekszem minimálisra csöökenteni a találkozások számát.
2013. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Páromnak van 2 bátyja és egy nővére. Mind három testvére jóval idősebb nála.

A kapcsolatunk olyan semmilyen. A nővére nem igazán kedvel egy félreértés miatt (azt hiszi én dobtam ki a fiát a lakásból, pedig a párom unta meg, és dobta ki, én sosem szóltam bele a családi ügyeibe) mint írtam nem igazán kedvel.. Úgy tekint rám, mintha nem is léteznék. Ha hazamegyünk, és meglátogatjuk, akkor bár tudja ketten megyünk hozzá, mégis csak a páromnak terít meg ebédre, csak vele beszél, igazából rám sem néz.. Tavaly már nem mentem el a párommal, menjen egyedül.. Inkább maradtam anyósommal..(őt szeretem nagyon, ő is engem)

Az egyik bátyjával nincs gond, ha otthon vagyunk, és összefutunk akkor beszélgetünk, elvagyunk. De nem járunk össze. A nagyobbik bátyjával egy ideig jóba voltunk, de amióta elköltöztünk egy másik városba, szépen lekoptattak minket. A haverja fontosabb aki minden hónapban kisegíti kölcsönnel mint az öccse. Így azt vettük észre hogy szép lassan de semmi kommunikáció nincs köztünk. Évente egyszer ha hazamegyünk, akkor 1 napra elmegyünk hozzájuk (rendesen fogadnak, kedvesek) de ennyi... Az én 3 testvéremmel sokkal szorosabb a kapcsolat. Velük hetente többször beszélgetünk, vagy sűrűbben találkozunk..

2013. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nyaralni, bulizni is eljárunk együtt, az én tesóimmal és a férjem húgával is, illetve a testvérek párjaival együtt, akikkel szintén baráti kapcsolatban vagyunk.
2013. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Rendkívül lazát és távolságtartót. Erre nem mindenki vevő, de ez van, ezt kell szeretniük. :)
2013. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy nővére van a páromnak, szerencsére jó a kapcsolatunk. 6 évvel idősebb nálam (mármint a sógornőm:), most fél éves a babája, gyakran látogatjuk egymást. Egyébként a szülés előtt együtt jártunk sportolni is, nyáron fürdeni is néha. 5 percre laknak tőlünk gyalog :)
2013. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

páromnak ikertestvére van, 2 lakással arrébb lakik, elég gyakran találkozunk, nagyon jóban vagyunk. ha párom nem ér rá épp, akkor is találkozunk, ha úgy van időnk, megiszunk egy üveg bort, v ilyesmi.


24N

2013. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A férjem öccse velem egy idős, vele elég jó a kapcsolatunk, együtt járunk bulizni, hetente találkozunk. Plusz a munkahelyemre is sokat jár be, én csinálom a tetoválásait, úgyhogy muszáj is beszélgetnünk és Ő is jobban jár, ha jóba marad velem :D

Nekem 2 tesóm van, egy öcsém, akivel már 1 éve én sem beszéltem (a felesége ultimátumot adott neki, vagy Ő vagy mi a család.... a feleségét választotta, senkivel nem beszél a családból). Hugom 14 évvel fiatalabb nálam, vele nagyon jól el van a férjem, sokszor csak hozzá jön tanácsot kérni pasi ügyekben... :)

2013. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva ciki-nem ciki, én nem is igazán értem, hogy vannak a páromnak tesói. Egy édestestvére van, egy nővére, aki 2 évvel idősebb nálam. Nem valami kedves, régebben kimondottan nem kedveltem, az utóbbi időben viszont egész aranyos, de közeli kapcsolatban nem vagyok vele.

Van egy másik nővére, aki féltesója, és Németországban él, ritkán jön látogatóba, szóval vele nem igazán van kapcsolatom. Vannak még féltesói apai ágról, de azt sem tudom, kik. Erre még rátesz az is, hogy össze-vissza beszél róluk a drága, néha a nagybátyját nevezi bátyjának, vagy fordítva. Mindegy, messze laknak, úgyse fogok gyakran találkozni velük.

A tesóm barátját viszont (bár tudom, ez nem kérdés, de azért elárulom:D) nagyon kedvelem, kicsit olyan, teljesen családtagnak tekintem.

2013. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Páromnak 1 idősebb fiú és 1 velem 1idős húga van van. a fiúval semmi gond nincs, tök rendes, bár nem találkozunk sokat, viszont a hugi egy idióta. versengeni akar velem, azt hiszi engem mindenki jobban szeret nála stb. szóval én nem nagyon veszem tudomásul, hogy él, a család többi tagja meg nem erőlteti a találkozást :) így elvagyunk :) az én párom abszolút jól kijön a nővéremmel és én is ugyanúgy a sógorommal.
2013. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

semmilyet. mondjuk a ferjem se. egy huga van. a csalad meg azt is megjegyezte naluk, hogy a ferjemnek igazabol meg kellett volna varni hogy a huga ferjhezmenjen es szuljon, csak aztan nosulhetett volna.

30 evesen nosult a ferjem. 31 volt hogy az elso gyereke (aki abszolut tervezett idore jott ) megszuletett...

a mai napig azt varja a tesoja, hogy mikor valunk el. igy kimondva.

hat epp nem valunk azota se. ket gyerekunk van amugy.. hugica meg mindig nincs ferjnel szoval arra meg varhatott volna a ferjem. pedig mar a kisebbunk is suliba megy osszel :)

2015. febr. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!