Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A párom mióta kibékült a...

A párom mióta kibékült a testvérével nagyon iszik. Hogyan tiltsam el a testvérétől vagy egyáltalán mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Üljetek le beszélni, ha kell, többször, ha nem változik, ultimátum. És ha arra kerül a sor, merj lépni! De ne hagyd annyiban! Sok szerencsét!

Kíváncsian várom a fejleményeket!

2013. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már többször megigérte, hogy nem iszik többet de sosem tartja be.
2013. aug. 9. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tűnik túl rózsásnak a helyzet.Ha megígéri hogy nem iszik, és még is megteszi, az már baj.

Vagy téged nem vesz semmibe, vagy nem tud leállni.

Agresszív ilyenkor egyébként?

Én párom se tudott leállni évekig..ultimátumot kapott.Persze többször is..a vége az lett, hogy most a farizmába be van ültetve Esperal kapszula, amire ha ráiszik akkor az akár az életébe kerülhet.

Nagyon rossz hogy csak ezzel képes leszokni..de legalább hajlandó volt rá.Azóta minden jó, de előtte voltak ígérgetések..nagyon sok..és elég volt egyszerűen..2 gyereket nemegyszer összepakoltam, de utoljára már csak akkor voltam hajlandó hazajönni ha elkezdi a programot.

2013. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
költöztesd át a testvéréhez.
2014. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi köze a párod ivászatának, ahhoz hogy kibékült a testvérével? komolyan kérdezem, nem gúnyolódok. A testvérével iszik?
2015. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!