Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy családtagok, rokonok politikai nézet miatt összevesznek, nem beszélnek egymással?

Figyelt kérdés
Szerintem ez elég szánalmas. Én ismerek sajnos több ilyen személyt, családot.
2013. szept. 6. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Valóban szánalmas. Nincs jobb dolguk, mint a politikával foglalkozni, és nincs nagyobb gondjuk ennél? Annyi rossz dolog és annyi probléma van az életben, amivel érdemesebb lenne törődni. De hát ha ennyire féleszűek, akkor marakodjanak csak olyanok miatt, amin úgysem tudnak változtatni...
2013. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai politika egyre több helyre fúrj be magát akarva akaratlan. Nagy-nagy önuralom kell/ene!
2013. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Többek között ezért utálom a politikát! Egy kivételes réteg (párttól függetlenül) baromi jól él az "oszd meg és uralkodj" elv használatával! Sajnos ez a családokon belűlre is befurakodott!
2013. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyik legszánalmasabb dolog szerintem. Nekem a szüleim anno a Fideszre szavaztak, a nagyszülők meg az MSZP-re, viszont ez soha nem okozott semmilyen gondot köztük. :)

Attól még hogy valakiknek nem egyezik a véleménye valamiben, nem kötelező utálni egymást.

2013. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!