Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az hallottam, hogy egy egészsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hallottam, hogy egy egészséges házasságban a felek eleinte egymással szemben alszanak, majd áttérnek kiskifli-nagykifli pózba. Mi két év után is egymás karjaiban alszunk, ez mit jelent kapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés
Van, aki szerint azt, hogy éretlenek vagyunk, ez igaz?
2013. jún. 11. 13:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2013. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
éretlen persze, de nem azért, mert így alszotok, hanem mert hiszel ebben
2013. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly???:D:D:D
2013. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a hülyeséget. Mi szoktunk: egymásnak háttal, egyik befele fordulva másik kifele, én odabújok hozzá...szerintem mind hangulat függő, nem feltétlen jelzi a szerelem nagyságát vagy az emberek érettségét vagy érettlenségét.
2013. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%

Éretlen vagy,mert hiszel ilyen hülyeségben.


Mi az elejétől külön takaró alatt,az ágy két végén alszunk,mert sokat forgolódunk,lehúznánk egymásról a takarót,kényelmetlen a kiflizős és az egymás karjaiban is (csak a nagy szerelemtől inkább nem mondja a pasi,hogy nehéz a fejed)

2013. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszem,hogy az alvási szokások jelentenének bármit is.mi soha nem aludtunk összeölelkezve még az elején sem,mert nem volt kényelmes.az alvás pihenésre való,nem kényelmetlenkedésre. háttal is szoktunk aludni,semmit sem jelent
2013. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora baromságot még életemben nem hallottam... :D

Mi a párommal kezdetek óta "külön" alszunk, úgy ahogy éppen jól esik, nem tudunk összebújva aludni, számunkra kényelmetlen, pont. Ettől függetlenül imádjuk egymást, össze kuporodunk reggel, vagy este még elalvás előtt. Kétlem, hogy az alvási szokások bármilyen hatással is lennének egy kapcsolatra/házasságra, kivétel ha az egyiknek olyan szokásai vannak, amit a másik képtelen elviselni.

2013. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Hátha te ilyenekben hiszel akkor igen éretlen vagy de nem a kapcsolathoz hanem az élethez.
2013. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi meg általában külön szobában alszunk. Hát aztán? Ettől még van olyan stabil a kapcsolatunk, mint bárki másnak, és éretlenebbek sem vagyunk, csak épp nekünk így jó.


A kérdésed sokkal inkább az "ezotéria" kategóriába tartozna...

2013. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

nincs összefüggés...


ha olyanunk van 4,5 év után is összebújunk, ha olyanunk kflizünk, ha olyanunk, akkor a vállán alszom, ha másmilyenünk, akkor a matrac 2 végén...(bár túl messze nem megy mert 120cm-es az ágy:)


de néha kapok 1-1 pofont:D:D:D álmában volt hogy úgy állontalált, hogy bezöldült... valószínűleg ez azt jelenti, hogy tudat alatt agresszív ugye???:D:D:D

2013. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!