Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A fiam és Jelenlegi párom nem...

A fiam és Jelenlegi párom nem jönnek ki. Hogyan lehet ezt a helyzetet normálisan kezelni?

Figyelt kérdés
A fiam 21 éves.Nem rossza gyerek csak lusta,iszonyatosan rendetlen,nem törődöm.Én a párommal jol megvagyunk szeretjük egymást és a 5 éves fiunkat is.nem is lennének problémák ha ők ketten kijönnének egymással.A fiam után rendszeresen takarítani kell fürdőt mert szét áztatja,maga után fel nem töröl,cipővel jön megy a laskásban,ha elmegy még a fürdőbe is azzal megy be,a tiszta szőnyegre.és még sorolhatnám.probálom magyarázni neki,de valahogy még sem úgy csinálja.A párom meg nekem szól,hogy miért nem lehet megmagyarázni egy 21 évesnek hogy nem járkálunk a kinti cipőbe a lakába,és nem hagyjuk kint a kenyeret,stb.igaza van,de ugyanakkor meg két tűz között vagyok,én szeretem mindkettőt.A volt férjemmel sem beszél a fiam,mert ő is elmondta a hibáit,hogy min kéne már változtatni stb. ugy érzem rá fog menni a házasságom.
2013. szept. 7. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha bejön cipővel, és nem fogja fel, hogy nem lehet, akkor én eldugnám a cipőjét! Mikor leveszi és lefekszik, elvenném!
2013. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kicsit sok meg volt engedve a gyereknek kisebb korában, most már nehéz lesz korrigálni.

Vagy egy kissé erélyesebben kellene ráreccsenni valakinek, hogy megjegyezze.

Elhiszem, hogy szereted mindkettőt, de nem lesz jó vége így. Keményebben kellett volna egy kicsit.

2013. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez a te "sarad", neked is kell megoldani. 2 tűz között nem lesz egyszerű, és vszeg vmelyikkel össze fogsz veszni, és az meg fog sértődni rád. Akár teszel vmit, akár nem teszel semmit, akkor is boldogtalan leszel...

Egy jó megoldás van csak, ha a fiad önszántából elkerül a háztól.

2013. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg neked kell helyrehoznod!


Ha a párod szól neki,az lesz,hogy nem az apja,mit dumál bele,miért parancsolgat neki.

A fürdő szobában koszos cipővel,ahová tisztálkodni jár az ember?


Szerintem nem fegyelmezted eléggé....

2013. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kisebb korában nem volt ennyire nemtörődöm.fogalmam sincs ez a cipő dolog honnan jött neki.végig megy a lakáson bent a szobájába leveszi,ha meg elmegy bent felveszi és úgy megy végig konyhán,fürdő stb.olyan 18-19 évesen kezdődtek vele ezek a gondok.olyan tipikus kamasz dolog,és nem hagytam rá akkor sem,bár nem veszekedtem vele igazán,voltak csatáink,mert nem nagyon érdekelte hogy éjjel még dübörög a zene nála,hogy éjjel ide hordja a haverjait,hogy a szobában cigizik.hogy a haverokkal eteti meg a gyerek pudingjait stb.A párom is rá szólt még régen is,ezért kezdődött az utálat kettőjük közt.A fél lakást a volt férjem rá íratta igy természetesen mindig azzal vág vissza hogy neki is joga van itt lakni.és igen tudom,hogy az én saram.és meg is teszem.Amikor szólt a párom neki,hogy vegye már le a fürdőszoba előtt a cipőt,erre a válasz az volt jó és be ment cipővel,persze rá szólt erélyesebben hogy most mondta,hogy vedd már le,és na ebből lett jó nagy vita.
2013. szept. 7. 13:51
 6/19 A kérdező kommentje:
és a párom és én sem értem mit nem lehet ezen józan ésszel felfogni.és persze az apja sem.
2013. szept. 7. 13:53
 7/19 anonim ***** válasza:

Házimunkát csinál? Gondolom nem!

Szobájában nem kell takarítani! Mosni nem kell rá! Pénzt nem kell neki adni!

2013. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
házimunkát megcsinál ha mondom,magától semmit nem vesz észre.pénzt ad haza,és a szobáját ő maga takarítja.
2013. szept. 7. 14:12
 9/19 anonim ***** válasza:

Sztem ezzel lázad a fennálló szitu ellen, szal nem megértés kérdése, ez direkt van, hogy nem vesz figyelembe benneteket.

Ha figyelembe venne, akkor már régen verekedés lenne.

Az igazi apja lesz.arja, a másikat a háta közepére se kívánja mégis ráerőszakolják, az anyja mást is befogad/elfgoad, nem csak őt stb...

2013. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
biztos lázad,de nem direkt nem teszi meg ez látszik,az igazi apja szereti és sokat foglalkozna vele,de ő az aki még rá se telefonál évek óta.a mostani meg már 7 éve itt van,ő adta neki a zsebpénzt,ő matekozott vele stb.és igazából most olyan mintha engem is a háta közepére kívánna.senki ne mondjon neki semmi ne szóljanak rá semmiért.elég egoista itthon és bent a munkahelyén is.
2013. szept. 7. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!