Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonai lekezelnek, szakítsak...

Rokonai lekezelnek, szakítsak velük, mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon rosszul látok, észrevettem rokonságom lekezel,vagyis átnéz rajtam.Pedig helyzetemhöz képest,képzem magam,tanulok,dolgozok,szakmám van.Közük csak 1-nek van középsulija.(25 fiú)Mit javasoltok?

2013. szept. 17. 05:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs,a helyesen írt kérdés:Rokonaim lekezelnek... apróbetűnél:Köztük csak 1-nek...
2013. szept. 17. 05:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez miben nyilvánul meg? Ez így kevés infó. Ha azt érzed, hogy szánalommal néznek rád és támogatás helyett hátráltatnak, akkor nézd te is őket levegőnek. De először derítsd ki, hogy így van e. Nem lesz belőle semmi, éld az életed te is, ahogy tudod.
2013. szept. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leginkább az bánt ha beszélget a rokonság,valami ünnepen összejövünk,ki mit csinál,mik a gondok erről diskurálnak.Ha hozzászólok,az őköt nem érdekli,sem a véle ményem,se az mi van velem.Talán szellemi fogyatékosnak tartonak,nem tudom eldönteni!?
2013. szept. 17. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is gyakran érzem azt hogy nem hallgatnak meg bár inkább barátkozásnál. Lehet csak nem vagy elég határozott hogy felvond magadra a figyelmet vagy túlreagálod. Nem hiszem, hogy a látásod miatt lenéznének
2013. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!