Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen idegesítő/zavaró...

Milyen idegesítő/zavaró szokásai vannak a rokonaidnak?

Figyelt kérdés

Például: Nekem a sógornőm mindig sokat beszél, sokszor hülyeségeket és ennek a tetejében lassan beszél, és úgy körül ír mindent,hogy mire kiböki a lényeget már mindenki rájön magától.(egyébként a bátyám is ilyen, az ő feleségéről van szó)

Ezért utálom mikor szót kap valamelyikük, de őket is meg kell hallgatni:)


2013. szept. 20. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Drága falusi rokonaim (nagypapa, nagybácsik, nagynénik) szeretnek politizálni, csak éppen nem értenek hozzá, és néha nem bírom ki hogy ne osszam ki őket. Jó emberek ők, csak egyszerű észjárásúak, és sajnos abban a korban élnek még agyilag, hogy amit a tv-ben és a rádióban mondanak az igaz.
2013. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Sogornö: sokat és feleslegesen beszél, azon kívül bilibe lóg a keze. Ő akar még egy gyereket (:(((( itt kb 8 krokodil könny) 2 perc múlva meg sír a szája hogy nincs kajára, nincs miből megvenni a nagy lánya könyveit stb.Etz roppant iidegesítő. Az meg főleg hogy mindenáron életvezetési tanácsot akar adni ( pedig mi jol vagyunk köszönjük szépen), hogy folyamatosan azt nézi miből mennyit vettünk, és hogy a pi@ba tudtuk kikalkulàlni ez.
2013. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
2-es vagyok, lemaradt" a többi rokon a férjem részéről : anyós apos tipikus fajta ( anyós a rossz értelemben). Az én családom: hogy élnek. Vagyis élnének az én terhemre csak mivel 2 ország választ el igy (hihihi) szerencsére nem kell az álszent szenvedésüket néznem elviselnem.
2013. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi okos emberrel ritkán találkozni. Biztos jól kiosszátok azokat, akik nem a ti szája ízetek szerint gondolkodik vagy nem olyan a vérmérséklete, vagy uram bocsájts egy kissé járatlanabbak valamiben. Nektek, nagy tudoroknak kellene kicsit türelmesebbnek lenni velük szemben mert nem csak nektek áll a világ. A szomszéd néni valamelyik nap átjött, és most látott elsőnek számítógépet közvetlen közelről. Rácsodálkozott, és olyan kérdéseket tett fel, hogy csak mosolyogtam rajta. Azért nem mondtam, hogy buta tuskó,mert valamit nem tanult meg, de felnevelt 4 gyereket, és azok mind külföldön élnek, és ne tudnak vele törődni. A számára ismeretlen, lassabban ért meg dolgokat és akkor is tisztességtelen az általad említetteket is nem emberszámba venni. Te nagy tudor, az értelem központja. Még a saját testvéredet is ország világ előtt pellengérre állítod.
2013. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%

Párom mostohanagyanyja csattogtatja a műfogsorát.

Anyukája állandóan a virágokat akarja nyesni, nekem mondja hogyan viseljem gondjukat, pedig a párom teszi ezt, és látom hogy ilyenkor úgy néz rám, kint egy ufóra, nem csak nálunk csinálja ezt, hanem a szüleimnél is (még tudnék mesélni)

Apu mindig piszkálja az orrát.

anyu: szívogatja a fogát

tesóm: felnőtt létére állandóan a hajamat húzogatja:)

nagymama: mindig megkérdez valamit, de a választ nem hallgatja meg, nem is érdekli, csak szokásból kérdez.

Nagynéném: az egész egy rossz szokás

Másik nagynéném: ő a nagy megmondó, utálom ha bizalmaskodik, úgy csinál, mnt aki mindent tud, és ismer, mert az édesanyám sok dolgot elmond neki, közben én csak évi 2szer találkozom vele.


én: túl sokat beszélek, túl bizalmas vagyok, húzom az időt, kések... vannak akik szerint csak szimplán idegesítő vagyok

2013. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám ha részeg állandóan fújtat. Mindig jön megy, nem tud egy helyben megmaradni, csak azért fel áll, csak azért üljünk arrébb mert ő oda akar férni az asztalhoz vagy a vázához vagy a tányérhoz amit 1mm-rel arrébb tol és az úgy tökéletes. Apám állandóan csavargatja a fülét, unokatesóm pasija meg úgy nevet , hogy közben jobbra balra dől mint a bolondok.
2013. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

anyukám: Amikor gépelek és megkérdezi tőlem, jöhet-e. Amikor azt felelem neki KEDVESEN, hogy még valamit meg kell csinálnom, aztán jöhet. Erre megsértődik. Képtelen várni akár 20 percet is. A tesómmal is ezt csinálja.

Én: öntörvényű vagyok, a saját igazamat védem

Tesómnak nincs idegesítő szokása, szerintem :D


Szerencsére a többi rokon nem sűrűn látogat bennünket, mert sokszor kritizálják anyukám főztjét azzal, hogy ők másképp főznek. Az unokabátyám feleségét mindenki utálja, mert ő tényleg nagyon idegesítő személyiség. Mindig azt hiszi, hogy ért a gyerekekhez, pedig ez nem így van! Látszik a két gyerekén, hogy nincsenek megnevelve. Amikor még picik voltak, nyilvánosan, pont az asztalnál szoptatta őket, hogy senki nem akart rájuk nézni, elment az étvágyuk. Emellett, tanácsokat osztogat, hogyan kell gyereket nevelni. Halálra idegesít mindenkit!

2013. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!