Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Úgy néz ki, hogy holnap este...

Úgy néz ki, hogy holnap este párom másfél éves kislánya nálunk fog aludni. Nem tudom mit tegyek. Mit kell csinálni egy ilyen kicsi gyerekkel? A párom azt akarja, hogy köztünk aludjon, de mi lesz ha valamelyikőnk ráfekszik?

Figyelt kérdés
Mit kell vele csinálni ha sír éjszaka? Tudom, hogy sok a kérdés de tanácstalan vagyok. Segítenétek?
2013. okt. 1. 20:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%
Gyereknek nem a felnőttek ágyában van a helye!
2013. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Ha otthon külön alszik akkor nálatok is aludhat külön, és hidd el nem fogsz ráfeküdni, az ember ösztönösen vigyáz még álmában is. :) Ha sír éjszaka akkor megnézed mi a gond, adsz neki vizet, ha nem szomjas akkor talán peluscsere, és így végigpróbálgatod, de ott lesz a párod és ő is segíteni fog. Nem olyan bonyolultak a gyerekek, hidd el. :) Amúgy ha otthon anyukája nem engedi az ágyába akkor ti se fektessétek oda mert hamar megszokja és otthon hiszti lesz ha kiságyban kell aludnia..
2013. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
29%

1 Látszik hogy azt sem tudod eszik-e vagy isszák-e a gyerket:D Egy 1,5 éves kisgyerek még sokszor bekéredzkedik, sőt legtöbbszőr a szülők ágyában alszik el, és miután elaludt kerül át a kiságyába:D


Kérdező nem fogsz ráfeküdni, mert a nők ösztönösen még álmukban is vigyáznak a gyerekekre:D

2013. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
63%
3-as: aztán az ilyen nőként hagyják ott, mert ősanyák lesznek és apuka helyett a gyerekkel alszanak! de hajrá!
2013. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%

Mivel szerintem az anyja jobban fog izgulni erte, mint ti, biztos kaptok hozza "hasznalati utasitast". En legalabbis nagyon ideges lennek az anyja helyeben, mert meg kicsi.

Minden gyerek mas, az anyjatol kell megkerdezni, mihez van szokva a kicsi, mit kell vele csinalni. Ha felebred es sir, akkor persze simogatni a hatat, ha nagyon, akkor felvenni, ringatni, amig megnyugszik es visszaalszik.

2013. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
59%
4 Tévedés, semmiféle ősanyaság nincs:D És a gyereknek a saját ágyacskájában kell aludnia, ez köztudott, de vannak fázisok, amik egy ilyen korú kisgyereknél még másképpen vannak.
2013. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
23%
5 Mondjuk az tény, hogy 1,5 éves kisgyereket én nem engednék.Egy számomra idegen emberhez.
2013. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem sem köztetek a helye - feltéve persze, hogy van saját ágya/szobája. Ha nincs, akkor nyilván nincs más megoldás, mint hogy köztetek aludjon, de szerintem az senkinek sem az ideális megoldás.

Szerintem neked sok dolgod nem lesz vele, a párod gyereke, ő biztos el is tudja látni. Te legyél kedves vele, és kész. :)

2013. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 e-ditta ***** válasza:
86%

20:53-as: "Mondjuk az tény, hogy 1,5 éves kisgyereket én nem engednék.Egy számomra idegen emberhez."

Ugyan olvasd már el a kérdést, NEM idegen emberhet engedi el az anya a gyereket, hanem az APJÁHOZ!!!!

2013. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
86%

"Mondjuk az tény, hogy 1,5 éves kisgyereket én nem engednék.Egy számomra idegen emberhez."


A gyereket az anya az apjához engedi el, és feltételezem, hogy az apát nem tartja idegen embernek. Szóval a 7. válaszoló inkább tanuljon meg szöveget érzelmezni és ne akarjon kötözködni.

2013. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!