Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek a bírói döntésképt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FJut kérdése:

Mit tehetek a bírói döntésképtelenség ellen? Három éve külön élünk (velem a két gyerek: 11 és 8, a kicsi autista). Másfél év után elválasztottak, kb 20 tárgyalásnál tartunk. Apósom a BM magáncégeinek főnöke.

Figyelt kérdés
A férjem rózsadombi lakásában laktunk, ő költöztetett - nála maradt minden közös dolgunk, bankszámla, közös autó, befektetések. Mindenről van számlám. Már mindent háromszor igazoltam. Az exem semmit nem tud igazolni, amit állít, kétszer nem jelent meg.
2012. szept. 24. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet bírói elfogultságra hivatkozni? Meg mindenképp keress egy másik ügyvédet.
2012. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérvényezni kellene másik bírót, és ha ezt eddig az ügyvéded nem javasolta, akkor őt is le kéne cserélni, mert elég sz@rul végzi a munkáját.
2012. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ügyvédem vmi olyat mondogat, hogy Brüsszelbe kellene írni "a bírói ítéletig méltányos idő túllépése" miatt. Az új bírótól csak azért tartok, mert akkor minden kezdődik az elejéről.
2012. szept. 25. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
És te mit tettél bele a házasságba?
2012. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, nála már több mint tíz éve húzódik a vagyonper, mert a volt párja mindig kitalál valamit. A húsz tárgyalás még nem is olyan sok hozzá képest.
2012. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De mi a vita tárgya? Magának akarja a gyerekeket? Vagy te akarsz ettől az alaktól bármit? Vagy nem hajlandó válni?
2012. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én a 12 évi közös cuccok felét szeretném: takarék, autó, cuccok, ... Kb kétszer annyit kerestem, (a gyedek alatt egyformán), és a lakásom közben ki volt adva. Nem nagy a vég összeg, csak az ex egy strici, önként egy fillért sem ad. Ő borított egy 3. miatt. Ezért is nem értem az időhúzást a bíró részéről.
2012. szept. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!