Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért őrjít meg az anyám?

Miért őrjít meg az anyám?

Figyelt kérdés

Annyira tapintatlan...

Várandós vagyok. Ahogy bejelentettem már jött a negatív gondolataival. Állataim vannak, nehogy megvakuljon a gyerek. Aztán jött már halvaszületéssel, koraszületéssel. A legújabb sztori, hogy amikor ő szült, milyen durván repedt. Kértem szépen és csúnyán is, de ő mindenben ilyen negatív. Nem gondolkodik, hogy nem kellene engem ilyenekkel sokkolni???


2013. nov. 4. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Szia, én rengeteget veszekedtem anyukámmal a várandósságom alatt és szülés után is. Utólag beláttam, hogy azért sokszor nekem sem volt igazam, hiperérzékeny voltam, lehet, hogy nálad is valami hasonló van. Nem hinném, hogy anyukád rosszat akarna neked, aggódik és vannak emberek, akik hajlamosak ilyen vészkárogásra. Ne haragudj rá, engedd el a füled mellett. Nekem pont ezek miatt nem volt nap, hogy ne sírtam volna el magam, de hidd el, azzal többet ártasz a kicsinek, meg az idegeskedéssel, mintha nevetve túllépnél ezeken azzal, hogy a hormoningadozástól vagy ilyen érzékeny.
2013. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát már nem azért kedves első,de ez így nekem várandósság nélkül is sokkoló,hogy egy anya ilyent mond a saját gyerekének,miközben az unokájával terhes.Mondd meg anyukádnak,ha ezt folytatja,akkor nem fogsz vele szóbaállni.Pont nem erre van most szükséged.Olyan nehéz támogatnia?
2013. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kicsit összetett a dolog, hogy miért ilyen, szóval tényleg nem a hormonjaimról van szó :)... de azért most tényleg elvárnám, hogy figyelmesebb legyen. Nem kell, hogy támogasson, nagylány vagyok, csak egyszerűen ne sokkoljon, de hiába kérem. A lelkiismeretem nem engedi, hogy ne beszéljek vele, de pl. haza nem szívesen járok.
2013. nov. 4. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos, de vannak negatív emberek, pesszimisták, akik mindenben a rosszat látják. Az ő anyukája ilyen. Az aztán marha jó tanács, hogy ne álljon szóba a saját anyjával. Így kell őt elfogadni és kész. Nem kell túldrámázni az egészet.
2013. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van kedves utolsó :)
2013. nov. 4. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak észrevenné magát az anyuka,ha a lánya nem foglalkozik vele.Most komolyan azt kell elfogadni,hogy idegesíti őt ilyen hülyeségekkel?Nekem eszembe nem jutna ilyesmiket mondani egy várandós nőnek...
2013. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha nem foglalkoznék vele, akkor jönne azzal, hogy ő milyen beteg, itt fáj, ott fáj, a halál szélén van!!!
2013. nov. 4. 09:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérted többször is, nem hagyta abba.


Ha a lelkiismereted nem engedi, hogy ne állj szóba vele - legalább a terhesség idejére, lehet ettől észbe kapna, és később meghallaná azt is, amit te mondasz, és leállna a dolgaival -, akkor miért itt sírsz, hogy ez milyen kellemetlen?


Egy-két ember majd jól megmondja neked, hogy ne legyél "túlérzékeny", és akkor kevésbé fog érinteni, mikor következő alkalommal a halvaszületéssel jön? Ez hülyeség...


Kapcsold ki anyádat kicsit az életedből, hátha rájön arra, hogy néha a kéréseidet is szem előtt kell tartania...

2013. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!