Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hamisitottak a nevemben egy...

Hamisitottak a nevemben egy meghatalmazast amivel részt vettek a hagyatéki tárgyaláson és egyeszséget kötóttek hogy én lemondok a masik javara valamiről a csaladban. Mit csináljak hova fordulhatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 00:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Elsosorban ugyvedhez. Ez okirathamisitas, amit egy irasszakerto siman megmond. Amugy hogy lehet hogy egy tok mas szemely allt oda a te nevedre szolo papirral? Nem kertek fenykepes igazolvanyt?
2013. nov. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel nem voltam ott!! De a végzésben az áll hogy a nevemben meghatalmazott járt el. Aki egy kózeli rokon. De n nem adtam neki meghatalmazást...
2013. nov. 26. 01:15
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Es beszeltel ezzel a kozeli rokonnal mar? Megkerdezted hogy ezt megis hogy gondolta hogy okiratot hamisit ami miatt siman rendorsegi ugye lesz? En ilyen esetben nem neznem hogy rokon vagy nem, azonnal ugyvedhez fordulnek es feljelentenem. Elvinnem az ugyet a legvegsokig es a rokonsag elott is lejaratnam.
2013. nov. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ha vege az ugynek meg kapna 1-2 sallert, de ez csak a privat velemenyem.
2013. nov. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ordítottam vele gondolhatod.de ettől még nem történik semmi. Szerinte én csak felfújom és már régen volt meg amúgy is mit tudnék én kezdeni egy negyed résszel bla bla bla. És a legnagyobb baj ez az illető a szülőanyám...
2013. nov. 26. 01:35
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan sajnallak hogy ilyen anyad van... amugy milyen erv az hogy "mit tudnal te kezdeni vele?" Ezek szerint o szerinte nem er sokat, de annyit azert megis ert hogy papirt hamisit hogy megkapja?

En kesz tenyek ele allitanam. Megmondanam hogy vagy visszaadja szep szoval, vagy jogi uton szerzem vissza, ez van, lehet valasztani.

2013. nov. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ez nem anya...


jó vicc felfujod. ha neki a negyed nyugdijját/fizetését lopnád el mondván mit kezdene egy negyen fizetéssel egyből nem érezné felfujásnak. képzeld el mit csinálna a helyedben s egyből nem lesz lelkiismeretfurdalás.

rendörség de javaslom h ismeretlen tettes ellen tegyél feljelentést akko rnincs rágalmazási visszatámadás.

majd a rendörség eldönti kit gyanusit.

2013. nov. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves voltál, mikor ez történt?

Lehet, hogy eleve neki kellett eljárnia helyetted.

2013. nov. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mintha egyszer már írtál volna erről kérdést.

Egyébként ha 5 év nem telt el, akkor simán beperelheted. Ha meg eltelt, akkor meg nem értem mit rágódsz rajta.. Elmúlt már..

Ha tényleg komolyan érdekelne az ügy, akkor már rég felkerestél volna egy ügyvédet, mert ő megtudná mondani, hogy érdemes-e pereskedni..

2013. nov. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 év onnan ketyeg, hogy a tudomására jutott, nem az elkövetés időpontjától.
2013. nov. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!