Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az anyám miért nem ismeri...

Az anyám miért nem ismeri be/fogadja el hogy kihasználják?

Figyelt kérdés
Már majdnem 40 éves, és még így sem képes felismerni hogy az összes ismerőse, rokona kihasználja. Csak akkor ismerik meg mikor jól megy a sora, de mikor anyagilag nehézkes neki, akkor látni sem lehet egyik "barátját" sem, sőt még kerülik is. Hiába magyarázom neki hogy gondoljon már bele, hogy ezek az emberek mikor barátkoznak vele...:(
2013. dec. 6. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert akkor azt is be kéne ismernie, hogy mekkora egy idióta (már bocsánat), ami meg azért... Na érted.
2013. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.:( És nem tudom mit kéne neki mondanom, hogy legalább próbáljon meg belegondolni hogy mit is csinálnak ezek az emberek vele, de mikor mondom neki még én vagyok a rossz. Nem értem miért így fogja fel, és nem tudom hogyan mondhatnám el neki hogy nem támadásnak véli a dolgot.:(
2013. dec. 6. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ott más probléma is. Ha gyenge az ember személyisége, nem tud nemet mondani másoknak, hagyja, hogy kihasználják... Mindezen neki kéne változtatnia. Nem öreg még egyáltalán, lenne rá lehetősége, hogy megváltozzon, de neki is akarnia kell. Sok minden állhat a dolog hátterében, erre biztosat sem én, se más nem tud modani, esetleg ő. De úgy érzem, ahogy a szavadiból kiveszem, hogy nem igazán őszinte önmagával.

1. voltam

2013. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán felismeri, csak olyan kedves, normális ember hogy nem teszi szóvá, és nem hajlandó lesüllyedni az ő szintjükre. A mi szüleinket is sok rokon akkor találta meg amikor kölcsönkértek valamit (persze vissza nem került), de a szüleim soha nem tették szóvá. Nem azért mert idióták vagy jellemgyengék, hanem éppen azért, mert kulturáltabbak, jól neveltebbek.
2013. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!