Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Te odaengednéd rokonodat a...

Te odaengednéd rokonodat a géphez, ha épp filmet nézel és ő meg akarja nézni a facebookját?

Figyelt kérdés
unokatesómnál voltam vendégségben

2014. jan. 2. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Viszont fordított helyzetben meg megvárnám míg a gép tulaja befejezi a filmezést és utána kérném meg.
2014. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem illik filmezni ha vendég van.

másrészt nem illik más gépéhez kéreckedni ilyen hülyeségért mint a facebook.


Egyébként én nem engedek senkit a gépem elé,ha fontosat akar megtudni (az nem az,hogy lájkolták-e már a képemet),azt megnézem neki,de egyébként gép,tv kikapcsolva van ha vendég jön.

2014. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem... lehet hogy szemét vagyok, de a hülye facebook ráér akármikor... ha az e-mailjeit akarná megnézni akkor természetesen jöhetne.
2014. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen..

De fordított helyzetben csak akkor kérnem meg a rokonomat a film vége előtt, a fiókom megnézésére, ha nagyon fontos.

2014. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát,nem tudom,hogy együtt néztétek a filmet és közben eszébe jutott valami amit meg kell nézni,vagy csak te néztél.

Mert tényleg nem illik filmet nézni vendégségben,de gépezni sem.


Viszont,te voltál vendégségben,és a te gépeden (vagy laptopon) nézted(néztétek) a filmet?

2014. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem filmezek, ha vendég van. Még akkor sem, ha "csak" az uncsim.

Nem használom vendégségben más gépét, nem illik. Ha annyira unom magam, akkor elbúcsúzok, hazamegyek és otthon gépezek. eszerint mindketten udvariatlanul viselkedtetek, fogjatok kezet és ne lovagoljatok tovább a témán.

2014. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hat az unokatesom gepen neztem a filmet, de naluk szinte mar otthon vagyok, videken laknak es egyebkent mar tenyleg meguntam oket azert kezdtem filmet nezni
2014. jan. 2. 16:26
 8/15 A kérdező kommentje:
+ akkor mar mindenki szetszeledt nem volt baj hogy elkezdtem filmet nezni
2014. jan. 2. 16:29
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

Ha jon abbahagyom a filmet,

Ha tovabb ott lenne es o otthagya a filmet akkor nem,

Amugyis van otthon 5 dolog amirol fb z het, engem ne leptessen ki...

Ott a teloja, van wifi.

De ott a masik gep meg csomo minden, ha nem teccik huzzon a p... Ba haza.

2014. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem akkor ő a saját gépén akart facebookozni amin te filmet néztél?
2014. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!