Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenőrzitek férjetek/felesége...

Ellenőrzitek férjetek/feleségetek e-mailjeit, facebookját, chatjét, üzeneteit? Ha igen, miért? Adott rá okot, vagy szimpla bizalmatlanság?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 16:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
62%
Régebben a telefonját néha, amióta rábukkantam egy eltitkolt üzenetre nem nézek bele többet.
2011. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Nem is adott rá még okot. Előző adott rá, az övét néztem is, volt is mindig valami (nem vagyok rá büszke és egy véletlennel kezdődött, nem nézegettem alapból).
2011. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
Hát az, hogy ellenőrzöm az azért túlzás, de néha bele bele nézek.
2011. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
84%
Nem, soha eszembe sem jotott. Meg a zsebet sem. Tudod, az ugy van, ha Te ezt csinalod, akkor a ferjed/feleseged is kikutatna, ellenorizne. En ezt nem birnam, nem tudnek igy elni. Nalunk senki nem bontja fel a masiknak szolo levelet sem. Ha akarom, megmondom mi van benne, miutan en elolvastam.
2011. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%
Nem! Egy kapcsolat alapja a bizalom.
2011. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%
nem. sőt annyira nem h még a zsebeit is elfelejtem sokszor kipakolni mosás előtt..
2011. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
78%

Nem szoktam. Ha a lelkiismerete nem tiszta akkor neki rosszabb mint nekem. Nem érdekelnek a magánügyei.


Ha megkér, hogy rendezzem el xy dolgát ,akkor ok. De ez esetben nyúlkálok a dolgai között.

2011. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Egyszer turkáltam a telefonjában, mert meglepetésbulit szerveztem neki és nem tudtam a haverjai elérhetőségeit. De akkor is csak a telefonkönyvben keresgéltem.


Alapból nem nézünk bele egymás levelezésébe. Néha az enyémbe ő szokott, mert az én gépemre van kötve a nyomtató, így ha nyomtatni akar, átküldi az e-mailemre és onnan nyomtatja ki.

Telefont annyira tiszteletben tartja, hogy még akkor se veszi fel, ha közös ismerős keres, én meg nem tudom felvenni, mert alszom/fürdök.

Mondjuk, ha a lánya vagy a szülei hívják és ő nem tudja felvenni, azt fel szoktam venni neki és átveszem az üzeneteket.

2011. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%

Soha. Hogy jönnék én ahhoz?


Az az ő magánszférája. Semmi jogom beleturkálni.

2011. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
79%
Na tessék, itt lesz egy életszagú őszinte válasz: alapvető, hogy nem ellenőrizgetem a dolgait, sőt, még a táskájába sem szívesen nyúlok bele, mégha megkér, akkor sem. De őszinte leszek. (ismerős lesz, mert jónéhány kérdésem irányult a dologra) Egyszercsak elkezdett fagyos lenni, majd azt szorgalmazni, hogy egy időre menjünk külön. Na ez kibszta a biztosítékot és mivel nem akart semmi konkrétumról beszélni, így igen, ennek hatására belenéztem a telefonjába. De semmit nem találtam. De ez 13 év alatt soha máskor nem fordult elő.
2011. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!