Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mulasszam el azt az érzést, hogy megakarom nézni a barátom facebookját?

Figyelt kérdés

Elítlélem azt amikor más facebookjába belépünk.

VISZONT a barátomnál nagyon nagy a kísértés. Régen olyanokat csinált, hogy írta egy csajnak, hogy mit szólna, ha megcsókolná(csak azért, hogy kiderítse, hogy a csaj szerelmes-e belé, utána megszakították a kapcsolatot, ezt a barátom mesélte. ).

Nagyon gyakran féltékenykedem. Többen is mondták, ogy olyan, mintha a barátomat nem érdekelném, és sokszor volt nekem is olyan érzésem, hogy azrét van velem, mert nem talál jobbat(a barátom mondhatni nem egy ideál a csajok számára, közölték is, hogy ne féljek mert nem olyan aki után a csajok kapkodnának), de én ígyis féltékeny vagyok. Pl. volt amikor kézenfogva sétált egy lánnyal, aki olyan neki, mintha a testévre lenne, és ez nekem már a megcsalás kategóriát súrolta.

Sokmidnent megbeszéltem vele, és ezek csak a rossz dolgok, kb. ugyanennyi jó(ha nem több) van a kapcsolatomban, szóval nagyon jól kezeli ezeket, mindent megtudunk beszélni, és sokszor megölelget, elmondja a titkait.

De mégis néha rámjön a kisértés, hogy belépjek a facebookjába mint most. Kiváncsi vagyok mit találnék ott. DE nem szabad!!

Mondjatok kérlek dolgokat, hogy még a kedvem is elmenjen tőle, mert ez számomra is undorító dolog.


2013. dec. 5. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Oh, hát gondold azt, hogy senkinek nem írogat olyat, hogy megcsókolná, és nem jár mással kézen fogva, mert olyan mintha a Sis'-je lenne... :D

Ha úgy is kimagyarázza magát, akkor nem oly mindegy mit találsz benne? Ha nyíltan másnak a kezét fogja és úgy járkál fel és alá, akkor nem mindegy neked? Élvezd, hogy a titkaidat neked mondja el "húha". :D

2013. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy mulasszam el azt az érzést, hogy megakarom nézni a barátom facebookját?


Öhm... mondjuk... nézd meg?

Attól garantáltan elmúlik. Bár lehet, h később megint meg akarod nézni. De lehet h olyanokra bukkansz, hogy inkább nem.

2013. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
kézenfogva sétálgat mással: neeeeee...
2013. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, akkor inkább magadba nézel, nem a facebook-jába. És akkor úgyis látni fogod, ha kicsit is őszintén szemléled a dolgaidat, hogy ez a pasi bizony átver és nem tisztel téged. Ha kapcsolatban van, akkor egyszerűen ilyen dolgokat nem lehet csinálni. Szerinted mégis mennyibe néz téged?

Bár erre úgyse fogsz hallgatni, szóval inkább nézd meg, lépj be, és láthatod a saját szemeddel, hogy miket csinál a hátad mögött. Fájni fog, előre szólok, mert valami úgyis lesz ott.

Egyébként mellékesen megjegyzem, ha nekem bárki belépne a személyes cuccaimba és azokat olvasgatná, akkor gondolkodás nélkül szakítanék vele, ebből látszik, hogy te se tiszteled őt, mint embert... szóval már ez épp elég indok, hogy szakíts vele...

22L

2013. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
jaja
2013. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem lennék mérges, ha a barátnőm belépne a facebookomba. A kiváncsiság emberi dolog, az információ pedig hatalom. Pont ezért nem hagyok ott semmi olyat, ami valami olyan dologra utalna, amiről nem tud.


21/F

2013. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:

utolsó.

nem az a lényeg, h beléphet e bki mondjuk pl a fb-jébe a másiknak vagy sem. Hanem h mit találna ott.

Az milyen már, h beléphet, de előtte eltüntetek minden olyat, ami nem az ő szemének való.

Ez ilyen nesze semmi, fogd meg jól.

2013. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!