Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért baj az, ha nem akarok a...

Miért baj az, ha nem akarok a családi rendezvényeken jelen lenni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy direkt nem vagyok ott, csak annyira nem érdekel!

Hívnak szülinapot ünnepelni, nincs kedvem menni, hívnak esküvőre, nincs kedvem menni, hívnak temetésre, oda főleg nem akarok menni!

Ja, és én se akarok saját szülinapot, névnapot tartani! Ne hoggye senki, hogy a sajátom érdekel, másoké nem! Senkié nem érdekel!

Ha felhívnak, azt megköszönöm, és én is felhívom az embereket gratulálni, de elmenni nem akarok!



Nem azt mondom, hogy direkt nem megyek, ha nálunk van karácsony, nem ülök a szobámban, és nézem a falat, akkor jelen vagyok, csak másokhoz nincs kedvem menni!


Miért gond ez?

Azzal fenyegetőzik a család, hogy nem jönnek el majd a temetésemre... :D

17/F



2014. jan. 15. 20:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
nem baj. Ha nincs kedved ünnepelni velük, akkor küld 1 sms-t hogy boldog xxy, sajnos elfoglaltságom miatt nem tudok részt venni a bulidon, és csinálj magadnak programot arra a napra. 1 idő után majd már nem hívnak, mert tudni fogják hogy nem érsz rá.
2014. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

#10, attol ertelmes, hogy nem akar a csaladjaval lenni?

Amugy ezzel nincs baj, kedves Kerdezo

2015. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!