Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokatesóm és én régen...

XHaru kérdése:

Az unokatesóm és én régen nagyon jó barátnők voltunk de minden megváltozott és engem hibáztatnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm egy visszafogott lány én pedig teljesen az ellentéte.Régen azért voltunk jóban mert én is olyan visszafogott voltam (bár akkor se annyira mint ő)de én az elmúlt években megváltoztam mert meguntam a "szürke egér" szerepét.Ő pedig egy beszélgetést nem tud kezdeményezni.A szüleim és az ő szülei engem hibáztatnak azért, hogy mostanában magába fordult.Azt szeretnék,hogy többet legyek vele és stb. de én már nem érzem magam jól vele..

2014. febr. 8. 17:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze sajnálom, hogy nem tud egy társaságban kibontakozni de nem lehetek mindig mellette.Nekem is van életem és nekem is vannak gondjaim..
2014. febr. 8. 17:24
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

ilyennel, semmit, en 30f kerulom az ilyen lanyokat, probaltam en is beszelgetni, tarsasag vegett pl, de ha 6-5 el hulyulunk, elvagyunk, a 6. meg ul mint a tok, hiaba nem torom magam, majd talal maganak vkit aki ugyan ilyen...

miert lennel hibas?

2014. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

Igazad van, más nyavalyáját ne vedd a nyakadba. Ha az unokatestvéred magába fordult, azért nem lehet téged hibáztatni. Inkább azt értesd meg a szülőkkel, hogy ez a viselkedés hosszú távon nagyon káros. És ebből a körből nem neked kell kirángatnod, hanem neki kell akarnia kilépni, akár segítséggel (értem ezalatt a pszichológust).

Nem tudom hány éves, de én elküldeném szakemberhez, vagy valamiféle személyiségfejlesztő tréningre. Azt hiszem nagyon hálás lettem volna a szüleimnek, ha ezt mondjuk 10 évvel ezelőtt megteszik velem, de nem tették. Később elmentem magamtól, és csak azt sajnálom mindig, hogy nem előbb.

2014. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Mintha csak az en sztorimat olvasnam kiveve azt, hogy engem hibaztattak. Mindketten lanyok vagyunk, ugyanabban az evben szulettunk, egyutt mentunk oviba es suliba. Ossze voltunk nove akar egy iker par de a vege fele mikor 17-18ak voltunk en kezdtem valtozni es ellentete lettem annak ami voltam, akarcsak te. Sott en sok eve kulfoldon elek teljesen mas vagyok es boldog a boromben. O persze ugyanaz az ember maradt. Nincs egy szal baratno se, se tarsasag se haverok csak egy pasi. Jo nem azt mondom, hogy a barati kor nelkulozhetetlen de o azota se tudott kibontakozni. Elvegzett egy egyetemet, mesterit de ugyanaz a kis fruska maradt mint akit ott hagytam. Nem a te hibad, hogy o olyan amilyen. Ha o nem tudja kezelni szemelyiseget, ami nincs is igazan es jellemtelen ember azert nem te vagy a felelos az biztos.

En inkabb arra gondolok, hogy sosem fog o mar masmilyen lenni es ezt nagyon sajnalom. Koztunk mar minden barati kapcsolat megszakadt es jobb is igy. Ha mellette ulok ma is az lennek aki akkor voltam.

2014. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!