Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sok lány ELVÁRJA hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok lány ELVÁRJA hogy te fizess neki dolgokat, és a TE pénzedből vásároljon MAGÁNAK holmikat? Milyen alapon is?

Figyelt kérdés

A haverjaim dumáltak valami kinek milyen stílusú lányok tetszenek témáról, nem is figyeltem rájuk, smst írtam, meg gondolkoztam, de az megmaradt bennem, hogy "Ja, de azok a lányok sokba kerülnek ám! Azoknak tudod hogy te fizetsz mindent, azok a lányok drágák ám!"


... őőő Nem értem. Nem figyeltem a beszélgetésre, de annyi rémlik, hogy itt valami barátnő dumáról volt szó, nem "k...a" témáról.


Szóval milyen lányok várják el azt, hogy TE fizess nekik dolgokat? Milyen jogon várják el azt, hogy azért, mert a barátnőd te pénzeld őket? A te pénzeden vásároljanak maguknak?


Érdekelne! Ezek biztos, hogy a "barátnő" kategóriába tartoznak ezek a lányok?



2014. febr. 21. 21:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert te mindent megteszel, hogy bejuss a bugyijukba.
2014. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
el kell kerülni ezeket oszt csók.
2014. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Én egyáltalán nem szeretem ha fizetnek helyettem, kínosan érint, nem is nagyon hagyom. DE nem egy randimon tapasztaltam, hogy a pasik nagyon ráálltak erre a gondolkodásra, és sértve érzik magukat, ha nem játszhatják a lovagias macsót, meg mit tudom én. Vagy ezzel már feministának tűntem, és aggódtak hogy nehéz lesz befűzni, ha előtte nem sikerült lekötelezniük. Tiszta döbbenet volt számomra. Az is, hogy alapvetően rendes pasik is olyan berögzült sémákban gondolkodnak még, hogy a barátnőjüknek ruhát, meg miegymást kell venniük. miért? Nem élünk még együtt, nem vagyunk egy család, nincs közös kassza stb, egyáltalán hogy merül ez fel? A 21. században egy fiatal nő, aki ugyanúgy vállalhat munkát mint a férfiak, mért ne fizetné a maga kiadásait?
2014. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha egy pasi fizet, de azért elvárom, hogy ajánlja fel :)
2014. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%

Étteremben, stb..., illik a fiúnak (nem a férjnek), fizetni, de semmi mást nem szabad. Én fél évig vettem a barátnőmnek a cigit, mert tényleg nem volt pénze. Aztán? Amikor végre elvette a szüzességemet, akkor az úgy történt, hogy hanyatt feküdt, szétrakta a lábát, aztán azt mondta gyere. Rá pár napra kirúgott.

A lányok nemigen várják el,

a nőknél 50-50%,

no de az asszonyok! Azok nem érik be ennyivel, kifacsarnak a végletekig.

Az az igazság, hogy minden nő k..va (kevés kivétellel), csak a tarifa változik.

Viszont az igazi luxus k.t, már feleségnek hívják. Rámegy az összes vagyonod, de a szolgáltatás az kritikán aluli.

2014. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%

Az exem ilyen volt. Együtt laktunk már, sokszor én vettem a kaját, én fizettem az albit és amikor már neki is volt pénze, néha direkt nem vittem magammal pénztárcát és neki kellett olyankor fizetnie.


Ne tudjátok meg, hogy ezekben az esetekben milyen patáliát lecsapott. De azt persze elvárta, hogy vigyem el ide-oda meg moziba... Aztán arra nem. volt képes, hogy leszopjon. Nagyon nem érte meg, úgyhogy el kell kerülni az ilyeneket.

2014. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Olyan alapon hogy naluk van a pina, es ezzel aljasul vissza is elnek.
2014. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

Igen vannak ilyen csajok, és örülök hogy vannak. Adnak magukra, hogy tetszetősek legyenek szemünkben, engedik hogy fizess mindent, sőt még hízelegnék is hogy ruhát, illatszert, szépségszalont, edzőterem bérletet is vegyél nekik. Ők is kiegyenlítik a számlát, szexel. De más szabadidős tevékenységhez is kellemes társak, mert engedelmesek és elégedettek.


Igazából szinte minden pénzt arra költenek, hogy jól nézzenek ki, ami végül is nekem se volt rossz. 30-hoz közel már nem okozott lelki törést ennek felismerése, 150-200 ezret akkor sem sajnáltam egy jó csajra, amikor ez több volt, mint a fél fizetésem. (Most már megállapodtam.)

2014. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
jav: szépségszalonban kezelést
2014. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

ez a legtöbb nőnél így működik, egyébként sztem semmi gond nincs vele, aki meg csóró és lusta dolgozni az keressen vmi emancip .ncit, akivel amúgy ezerszer több gond van.


Hogy miért? Ott naponta megkapod, h ő bizony nem függ tőled, sőt többet keres mint te. ki a f. szom akarja mindennap egy senkinek érezni magát pont a csaja miatt???


nagyon is jó, h sok nő (még az intelligensebbek is) úgy gondolják, h a nő tulajdonképpen egy gyengébb nem, h a férfi dolga eltartani a nőt, cserébe ők úgymond "kötelesek" nyújtani bizonyos dolgokat.

Persze ez a valóságban nem ennyire "középkori", hiszen intelligens, szabad akaratú emberekről beszélünk.

Tehát nem feltétlenül jelent egyértelmű alárendelődést a nő részéről hisz a szerepe tekinthető egyfajta feljebbvalóságnak is (gyermeknemzés, érzelmi intelligencia, szexuális vágy uralása), végülis jó kérdés h te szolgálod ki őt pénzzel, v ő e téged a háztartási robottal, szex-el stb.

Az ilyen alá/fölérendeltségek változatos hálója uralja a kapcsolatot, hisz tökéletes egyenlőség NINCS.


Aki valami ostoba politikai maszlagot (emancipáció) próbál ráerőltetni az intim kapcsolatára, az valamelyik félnek nem lesz túl jó, meg a természetes férfi-női viszonytól is nagyon távol áll, állandó konfliktus forrása.

2014. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!