Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » MIT lehet ezzel a helyzettel...

MIT lehet ezzel a helyzettel kezdeni?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy 26 éves vagyok, egyedül élek már, dolgozom. Azonban sokszor hazalátogatok a szüleimhez, és a nagymamámhoz. Befestettem nemrég szőkére az eredetileg barna hajamat. Mindenkitől kaptam a kritikát hogy nem tetszik és csúnya stb. Oké hogy mindenkinek lehet véleménye de amikor elmondják akárhányszor csak meglátnak az már egy kicsit sok. Főleg úgy hogy ők szerintem elvből nem szeretik a szőke hajat mindenki barna a családunkban és arról van szó hogy nagyon "idegen" nekik ez a hajszín. És barnamániások, amivel nincs is semmi baj. De miért nem tudják elfogadni hogy nekem a szőke jobban tetszik? Miért kell elvenniük a kedvemet teljesen, már ott tartok hogy én is rondának látom magam szőkén, pedig egyébként nem áll rosszul világos bőrű vagyok és zöld szemű. És nem hidrogénszőke vagyok.
2014. márc. 3. 22:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kösz hogy lekicsinylitek a problémámat, egy nyomorult válasz nem érkezett. De a szerintetek kicsi a 18 cm pénisz kérdésekre jönnek a válaszok. Szánalmas
2014. márc. 3. 23:18
 2/11 puberx válasza:
100%
Szerény véleményem szerint és bár nem igazán éltem át hasonlót lévén hogy férfi volnék. A probléma nem akkor mint amekkorának látod. Egyszerűen engedd el a füled mellett a kritikát. Biztosan volt már aki dicsérte. Próbálj ebből táplálkozni. A családod pedig előbb utóbb hozzászokik. :)
2014. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, igazából igen volt aki dicsérte de a családom a legfontosabb és rosszul esik hogy nem fogadnak el így és lépten nyomon azt hangsúlyozzák milyen ronda vagyok így :( egy idő után eléggé ki lesz az ember lelkileg, még akkor is ha elsőre aprócska a probléma.
2014. márc. 3. 23:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked így tetszik, akkor ennyi, mondd meg nekik, hogy ez van, ha minden alkalommal csak negatívat tudnak mondani, akkor inkább ne mondjanak semmit. Értelmes ember ezt meg szokta érteni.


De ha nekik is így hisztizel, mint itt, hogy fél óráig nem válaszolt senki, akkor nem csoda, hogy gyereknek néznek, és meg akarják mondani, mi a jobb neked. Ezen gondolkozz el.

2014. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, hogy ők másként látják a dolgokat. A családommal nagyon jó a viszonyom, de nem tetszik nekik ha átfestegetem a hajam, vannak tetoválásaim is ráadásul, azokat is utálják. Ha a hajam épp olyan, ami nem tetszik nekik, akkor szóvá teszik, de nem azért mert nem szeretik, hanem mert nekik szokatlan/ az eredeti tetszik.
2014. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen el kell fogadni hogy ők másként látják, és nekik nem kellene elfogadnia hogy én nem úgy látom mint ők? Eléggé ki tudja az embert borítani ha már haza se tud úgy látogatni hogy ne kössenek bele a hajszínébe, mintha az lenne a legfontosabb. Előbb tesznek megjegyzést minthogy megkérdezzék hogy vagyok. Csak azért mert olyan erőszakosak hogy úgy gondolják hogyha egyfolytában megjegyzéseket tesznek majd úgy csinálom ahogy nekik tetszik. És most lehet azt mondani hogy majd megunják hát nem fogják 12 éves korom óta szedem a szemöldökömet nem ceruzavékonyra de vékonyra nekik a vastag szemöldög tetszik szóval 12 éves korom óta a mai napig szekálnak emiatt is. Szóval talán azon kéne elgondolkozni hogy mi miatt vagyok ingerült mindennek megvan az oka. Talán bagatell dolgokról van szó, de vannak olyan rokonok akik az őrületbe tudják kergetni az embert az állandó szekállással.
2014. márc. 4. 01:13
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Ahogy olvasom, amiket írsz, te igencsak "szőke" vagy... Mondd meg a családodnak, hogy a szőke haj jobban kifejezi az IQ-dat.
2014. márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Este 11 után 26 percig nem jött válasz, és már pattogsz.

Csodálom, hogy ezek után bárki is írt...

2014. márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pont ezért csináltam :D A provokációra mindenki ugrik :D Bejött ismét :) Amúgy aki hajszín alapján alkot véleményt az IQ-ról az se jutott tovább az érettséginél vagy még addig se. :D
2014. márc. 4. 19:25
 10/11 anonim ***** válasza:
én hasonló helyzetben voltam nemrég mint te. csak én a szőke hajamat festettem be vörösre, és a párom szülei akartak ki így mint a te szüleid. el lett mondva nekem is minden alkalommal amikor csak megláttak h "fúú de ronda, a szőke sokkal jobb volt" "fesd vissza mert ez szőrnyű" " h tudtad így elrontani a szép hajadat" hiába állt ki mellettem a párom h neki is és nekem is tetszik és ez a lényeg. valahogy tudat alatt elkezdett foglalkoztatni a gondolat így végül most már újra szőke vagyok.
2014. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!