Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A törvény tiltja, vagy valamif...

UnreaL001 kérdése:

A törvény tiltja, vagy valamiféle probléma lehet-e akkor ha egy távoli rokonommal szeretnék komoly kapcsolatot? ( Anyukámnak az apukájának a testvérének a lányának a lányával!

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Tehát a nagypapád testvérének unokája. Nem tudom az menyire számít távoli rokonnak.
2014. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
második unokatestvéred. HA belegondolok, én velük milyen kapcsolatban vagyok, azt kell mondjam, beteg vagy.
2014. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Ez azert kozeli meg. Ha jol szamolom, masodunokatestvered.
2014. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg,mert ez még nem biztos! nem ismerjük őket,csak úgy jött szóba ez az egész hogy az én anyukám Ponyi az ő anyukája meg Pónyi, és így ez végett gondoltam! De még semmi sem biztos, és mi a lánnyal már ismerkedünk egy ideje !
2014. márc. 5. 11:55
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Off:

Istenem, miért nem teremtettél elég embert a földre? Miért kell a rokonoknak rákényszerülniük egymásra.... Ez akár ima is lehetne, de most komolyan kérdezem. Nincs elég ember a földön? Miért az unokatesód kell neked, hogy esetleg kitermeljétek a következő szellemi fogyatékos generációt?


Ez lehet elég durva, de nem mond semmit az, hogy a rokonok közti aberrált kapcsolat semmi jóra nem vezet? Azt ugyan nem tudom, hogy törvény szerint ez mennyire elítélendő, de azt tudom hogy gyomrotok van. Majd mi eltartjuk a ti gyereketeket is amikor intézetbe adjátok az állambácsinak mert beteg.


Rengeteg ilyet látok a környezetembe, mert unokatesók házasodtak, hogy a családi vagyon ne legyen másé. Hányás. Tele van retardáltakkal, szellemi fogyatékosokkal, és halmozottan fogyatékosokkal ez a város. Először azt hittem, hogy a helyi gyógyszergyár hatása, én messziről költöztem ide, de kiderült, hogy csupán kapzsiságról van szó.

2014. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Ha az esetleges utódok egészségére gondolsz, ez már nem tartozik a rizikós kategóriába. Törvény szerint meg szerelmi kapcsolat nem tiltott.
2014. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ismét elmondom! Még nem biztos, csak ismerkedünk a lánnyal, és szóba jött a szülők neve, az én anyukám Ponyi, az ő anyukája Pónyi, és nem biztos még semmi, lehet csak név rokon ! Szval mi ezzel nem vagyunk tisztába hogy rokonok vagyunk-e vagy sem !
2014. márc. 5. 12:00
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
hát ez nem olyan távoli...
2014. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk harmad unokatestvèrtől számít távoli rokonnak. A lènyeg, a rokon az rokon ès a vèrfertőzès bűncselekmény.
2014. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
A másod unokatestvéreddel? De, ez beteg...
2014. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!