Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tehetnék, hogy a sógornőm...

Mit tehetnék, hogy a sógornőm megértse nem én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

A történet lényege, hogy sógornőm 10 éve van együtt a férjével, én a párommal több, mint 4 éve, de lesz anyós engem jobban szeret, sógornőm szerint mert én nyalizok neki, persze nem.

Anyósnak az szúrja a szemét, hogy sógornőmék érdekesen nevelik a gyereket, egy 2 éves gyereket 1 rudival indítanak bölcsibe, közbe én is tudom, látom, hogy többet is enne, de ennyi a reggelije attól.

A másik meg, hogy nem főz otthon, főtt ételt is az apa dob össze, ebben nincs semmi kivetnivaló, de egy gyereknek nem száraz étel kell csak.

Nem bírom megértettni vele, hogy ez nem az én hibám, mit tehetnék??



2013. dec. 4. 08:09
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%

" egy 2 éves gyereket 1 rudival indítanak bölcsibe, közbe én is tudom, látom, hogy többet is enne, de ennyi a reggelije attól"


A gyerek a bölcsiben reggelizik. A bölcsiben teljes ellátást kapnak a gyerekek.


"nem főz otthon"

Az, hogy ki főz otthon, a család belügye. A gyerek sem csak száraz ételt eszik, hiszen főtt ételet ebédel a bölcsiben. Lehet, hogy az apa is a munkahelyén ebédel, ezért csak hétvégén főznek.


Anyósjelölted addig szeret téged jobban, amíg nem lesz közös gyereketek a pároddal. Onnantól kezdve nálad is mindenbe beleszól majd.

2013. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%
Aszóról szóra azt akartam írni mint az első válaszoló :)
2013. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
88%
Semmi érdekes nincs ebben a "nevelésben". Gondolom jól kibeszélitek őket együtt, miközben fingod sincs a gyereknevelésről.
2013. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
91%
Semmit ne tegyél. Látszik mennyire utálod, akkor meg nem mindegy mit gondol?
2013. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Ha utálnám őket, vagy ők engem akkor nem lennék a keresztanyja, pedig más opció is lett volna, hogy kit válasszanak!
2013. dec. 4. 08:33
 6/45 anonim ***** válasza:
69%
Ja, hogy neked az a bajod a sógornőddel, hogy ő otthon van, amíg te a melóhelyen gürizel? Hát így jártál, drága, de azért nem kellene fuldokolnod az irigységtől, mert még besárgulsz a végén...
2013. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
62%

8-as, ne foglalkozz a kérdezővel. Butasága már a kérdésből is látszódik. Fogalmazni sem tud rendesen.

Ráadásul 4 év után még mindig csak barátnő. Féltékenység, féltékenység, féltékenység.

2013. dec. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
73%
Töröltette a szegény drága a 8-ast, biztosan érzékenyen érintette a sógornője által már amúgy is megbántott lelkivilágát.
2013. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
83%

Amelyik bölcsiben nincs reggeli azt bezáratnám!!!(kötve hiszem,h.ilyen van!)És ha szerinte tegyük fel csak ebédet kapnak,akkor az az egy éves gyerek aki 8órától ott van,reggel még fáradt volt,nem reggelizett otthon ebédig elájul?vagy mi???

Érdemes volt elolvasni a kommentedet,ráébresztett,h.velem is nagy gond van! Ugyanis fél 8kor rohanunk suliba,oviba reggeli nélkül,útközben esznek egy rudit;-) vagy kekszet,reggeliznek bent,de.gyümi,ebéd,majd du.uzsi.17h mire hazaérünk.p19h.kor vacsi valami szendvics és pancsi,alvás!Tehát a gyerekek hétközben itth.már nem igénylik a főtt kaját,csak hétvégén főzök.

Szóval akkor én is emlegetni való vagyok?De szerintem a többségnél akinek közösségbe jár a gyereke is így van!Na és ha Ő nem dolgozik?Nem főz magára,eszik hideget!Tulajdonképp mi vele a bajotok?Miért utáljátok?Máshol van itt a kutya elásva...Valaki írta már,h.majd ha neked lesz gyereked...jól írta!A te helyzeted is meg fog változni!Majd akkor Ők fognak Téged fricskázni!Akkor persze újból írsz,h.miért csinálják ezt veled!?!?

2013. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
84%
inkább túró rudis menyem legyen majd, mint ilyen, mint te. törődj a magad dolgával.
2013. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!