Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S.18 éves vagyok, még...

S. O. S.18 éves vagyok, még tanuló, de el akarok költözni ettől a s*ggfejtől, aki néha az anyámnak hívja magát. Van valami törvény, amivel megállíthatja az elköltözésemet?

Figyelt kérdés

Ha nincs, akkor van arra törvény, hogy *kihez* költözhetek?(pl. csak másik szülőhöz, máshoz nem?)

Nagyon sürgős és nagyon fontos, ha nem megyek el innen hamarosan, akkor megölöm, vagy őt, vagy magamat.


Válaszokat előre is köszönöm mindenkinek


2011. dec. 18. 22:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lehet rossz helyre írtam.. nem vagyok benne biztos, de ha így van, akkor elnézést.
2011. dec. 18. 22:43
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözhetsz, mindegy, hogy kihez. Az már más kérdés, hogy ki fog téged eltartani, amíg iskolába jársz. Mert ezt az évet viszont már be kell fejezned a suliba.
2011. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen oda költözöl, ahová akarsz.
2011. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
De szerintem örülj neki hogy van anyukád és eltart! dönthetsz úgy is hogy elmész csövezni valami hajléktalanokkal, és bűnözésből tartjátok fenn magatokat, de az tuti hogy 18 évesen téged már nem fogadnak örökbe!
2011. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

18 eves vagy, azt csinalsz ami akarsz hiszen nagykoru lettel. Majd meglatod, milyen sokat jelent ha valaki tanulhat, mert a se**fej anyja eltartja...


Nem kell uj szulo, neked kell eltartanod magad....

2011. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam ez előtt, van munkám, természetesen nem hárítanám rájuk az eltartást. Nem sokkal messzebb költöznék, tudok járni ugyan abba az iskolába szerencsére. Köszönöm a gyors válajó hírt.
2011. dec. 18. 22:47
 7/14 A kérdező kommentje:
Eltartani? Vicc, annyira jó, hogy itt mindenkinek olyan jó anyukái vannak, örülök, persze addig az ember nem tudja, amíg vele nem történik meg.
2011. dec. 18. 22:48
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha bővebben kifejtetted volna hogy mi is a probléma, akkor szerintem több segítő vélemény is jönne!
2011. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt fejtettem ki, amire választ szeretnék kapni. Megkaptam rá a választ és meg is köszöntem. Innen már csak felfelé van.
2011. dec. 18. 22:51
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudjuk az elozmenyeket, azt se tudjuk, hogy eltart-e, ezt csak feltetelezzuk.


Ha nem irod le reszletesen a dolgokat senki nem fog tudni segiteni, mert sokszor egyetlen apro valasz is modosithat a dolgokon...

2011. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!