Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek ha a nővéremmel...

Mit tegyek ha a nővéremmel lakom és a sógorom ki kezdett velem?

Figyelt kérdés
Szüleink már sajnos nincsenek és lehetőség sincs hogy máshová menjek!! Igaz felnőtt ember vagyok de még folytatom a tanulmányaimat! Párom van de nem szeretnék vele együtt élni!
2014. márc. 27. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nocsak, ma a családon belüli szex a slágertéma?
2014. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Vagy elmondod a nővérednek, vagy elköltözöl. Nincs más megoldás.
2014. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Pedig ez lenne az egyetlen ideális megoldás, költözz a párodhoz.
2014. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
73%
Szerintem beszeld meg a novereddel,de ha felsz a kovetkezmenyektol koltoz el.
2014. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Először csak annyit, hogy bocsi az értékrendedbe az a fajta bizalmaskodás, amivel próbálkozott már nem fér bele. Pl. reflexből lehet hogy csajom húgának én is szexista megjegyzést tennék, ha előttem könnyű hálóingben ellibbenne.
2014. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
100%, hogy kikezdett veled, vagy csak valamit úgy értelmeztél? Mi történt pontosan?
2014. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Először állítsd le a sógorodat. Nagyon hatátozottan, keményen, egyértelműen. Adj neki néhány nap haladékot azzal, hogy ha nem vonul vissza, megmondod a nővérednek. Még mielőtt elmondanád a nővérednek, kérd meg a párodat, hogy beszéljen vele. Igyekezz előle a lakásban szeparálódni, úgy közlekedj, hogy ne nézz rá. Kapcsolatotok csak a köszönésre korlátozódjon. Semmilyen témában ne állj vele szóba. Kerüld, mint a pestist!
2014. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Bennem föl se merülne, mit tegyek, mennék egyből a nővéremhez. Persze ez függ attól is, milyen viszonyban vagytok egymással. Hinne neked? Vagy azt hinné, hogy félreértetted? Vagy azt, hogy rosszindulatú vagy? Azért ez nem mindegy. Szerintem ha nem vagy benne biztos, hogy nem föltételezné, hogy hazudsz, akkor inkább hallgass, és állítsd le a sógorodat, mielőtt még belelovallná magát.
2014. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az, aki mindig húzta a sógorát egy szál bugyiban,

ha nem volt otthon a nővéred??


Akkor nem csoda, hogy kikezdett veled!

2014. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem konnyu dolog en fiu vagyok es evekkel ezelott megismerkedtem egy lannyal..aztan kezdteunk jarni...aztan felemnet hozzajuk es mit az Isten a huga is ott volt..elotte nem ismertem na akkor az szemet szurt nekem hogy tetszek ahuganak..tellt mullt az ido es a lany akivel jartam kezdett lazulni mas fiu kedett teszeni neki ezt erezve a huga meg ram eheskedet....szepe lassan elcserelodteunk en mar ahugahoz jartam fel a novere meg le se szart...evekeig jartam a hugaval...kerem kicsi avilag az emberek kedveseek de nallaotok azert ez maskent van mert te ott laksz es egy allando kapcsolatban van anovered es ha megtudna neki is fajna hogy a testverere eheskedika fiuja..ez nem jo es meg kellene beszelned a novereddel mert ha ilyen kicsapongo ez kesobb meg roszabb lehet ki fogja garantani hogy a faszi nem fog minden kis csajra ra eheskedni es akar felprobalni..nem jo es hosszu joivo latszodik igy messzirol lesve..legyel okos es lepj azonnal mielott meg rad verik a balhet..
2014. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!