Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon szepen kerem valaki...

Nagyon szepen kerem valaki segitsen?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz volt a csaladom 17 eves vagyok es apam most kozolte nem reg h valni akar es el is koltozott. Elotte is nagyon rossz hangulat volt itthon. Anya agressziv ideges tipus apa meg az az igazi iranyito.. batyam pedig szeretett ugymond nevelni :) tehat meg most is 17 evesen is engem osszever ha ugyerzi erre van szuksege es pedig 25 eves... nagyon nembirom mar idegileg anyukam is amiota apa valni akar folyton ejszaka elakar menni tobb ongyilkossaggal akart volna mar probalkozni en idegileg nem tudom mar ezt csinalni es ma is apukam eljott es azt mondta hogy nem hozhatom ide a baratomat mer volt egy kisebb konfliktusom meg nemregiben vele es a csalad nem nezte jo szemmel... es nekem ott eltort a mecses. Egy no miatt hagyta el a csaladot akivel edesanyam elott egyutt volt csak a no megcsalta es meg o ad ultimatumot az en kapcsolatomhoz :) egy ideje fontolgattam a gyamugyet is de az mellett dontenek hogy a suliba magantanulo lennek es majd mikor betoltom a 18.evemet elkoltoznek barhova ahova tudnek.. nem birom mar elviselni.. szerintetek mit tegyek ? Ez jo otlet?
2014. ápr. 1. 22:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mégis, hova mennél, ha 18 leszel? Miből élnél?

Próbáld meg a gyámügyet. Rosszabb nem lehet.

2014. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nezd meg a lehetosegeidet merd fel melyik milyen jovot adna es dont de olyan mellett amit hatarozottan vegig viszel!
2014. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát a tesód bűnöző, ha összever... ez nem normális dolog és nem egészséges vele együtt lakni. A szüleid nem olyan gázak, mint hogy a tesód összever, ha ahhoz van kedve! De az már gáz, hogy ezt a szüleid hagyják!
2014. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Jézus az aki segíteni tud neked. Zárkózz be és imádkozzál hozzá. Kérjed, hogy bocsássa meg bűneidet és gyógyítsa meg az összetört szívedet. Ne az emberekben bízzál csak Jézusban. Tőle várjad a segítséget!
2014. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A jézusod miért nem küld egy jól irányzott ménkűt a bátyóba?jelentsd fel a tesód.vagy ha lefeküdt aludni jól kurd fejbe a nyújtófával.ne hagyd magad!
2014. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezer mennek el dolgozni mellette hogy valahol valami kis lakast bereljek vagy osszekoltozni valakivel ezer meg eri es sajnos az egesz csaladom vegig nezi ahogy megver :)) ugyhogy en nem akarok egyikkel se lakni nem viselem en oket mar el
2014. ápr. 2. 08:59
 7/18 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam mar hogy alvas kozbe megfolytom de valahogy nem voltam kepes felkelni sajat szobambol :D
2014. ápr. 2. 09:06
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyszülők nincsenek? Vagy a barátodhoz nem mehetnél?
2014. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A mamam el de messze tolem nagyon es a barataim meg nem traktalnam soha ezekkel
2014. ápr. 2. 16:29
 10/18 anonim ***** válasza:
Fúúú... hát akkor állami nevelőotthon? Bár ott nem lenne saját szobád. Nem tudsz bemenekülni a saját szobádba és magadra zárni az ajtót?
2014. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!