Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A szüleim elváltak és apukám...

A szüleim elváltak és apukám hétvégenként szokott értem jönni de most csak a barátnője tudna értem eljönni! És anya nem akar elengedni vele. Szerintetek elmerjen engedni vele?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 18:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jaj, könyörgöm, "apuka jöjjön"...

A való életben, ha két ember igazi párként funkcionál, megkérheti az ember a barátnőjét, hogy ugorjon el a gyerekéért, mert ő pl. nem ér oda.

Nyilván nem azt mondom, hogy az apja helyett az apa új barátnőjével menjen el nyaralni egy hétre, ha apunak dolgozni kell, de azért szerintem hogy valaki pl. kocsival elugorgon egy tizenéves gyerekért (gondolom nem 5 éves a kérdező ha itt irkál) szerintem belefér.

2014. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

PS: nyilván a három éves gyerekemet valószínűleg nem engedném el egy 18 éves lánnyal akit egyszer látott és 1 hetes jogsija van. De ha van egy 25-35 éves normális nő, akit jól ismer a 10-... éves gyerekem, ő jön érte kocsival és elviszi az apjához, az belefér.

(utolsó voltam)

2014. ápr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!