Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám nem akar...

Mit tegyek? Anyám nem akar elengedni a Balatonra a haverokkal pedig 17 éves vagyok. Sehova se akar elengedni, mindig azt akarja h vele legyek. Annyira fogyatékos, meg kétszínű visszahallottam h kibeszél. őszintén milyen anya az ilyen?

Figyelt kérdés

Sürgősen segítséget szeretnék tőletek kérni!!

Az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatom a szüleimmel, mert manipulálnak.Röviden-tömören 17 évesen ők akarják megmondani h mit csináljak.


2013. jún. 9. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Van egy éved, fogod magad, elmész melózni, és elköltözöl. Amíg nem vagy 18, bizony azt mondod, amit mondanak. Vagy nem. Szard le, menj el, mit tudnak tenni?
2013. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékosnak nevezed az anyukádat, ilyen alacsony intelligencia szinttel ne is csodálkozz, hogy gyerekként kezelnek.
2013. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
csinálod*
2013. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid csak jót akarnak,mégha nem is tetszik neked.
2013. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Látom, volt olyan, aki megértette miről beszélek,az első komisra gondoltam míg a többiek pedig engem kritizálnak, csak úgy zárójelbe megjegyzem ti semmit sem tudtok h miket tett az anyám velem meg a barátnőmmel illetve a szerelmemmel.Egyáltalán nem akar nekem jót, engem útál a barátnőmnek el is mondta, mondván maradjon ez titokban.És nem alacsony az intelligencia szintem.Ha a ti pasitokat verete volna meg, azért h szakítson velem...akkor is ezt mondanátok?Semmit sem tudtok az én magánéletemről, ötletekre lettem volna kíváncsi mit csináljak, nem pedig hegyibeszédre.
2013. jún. 9. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

Szia


Hogyha a párom anyukája kezet emelne rám fárfiasan otthagynám a francba a barátnőmnek meg megmondanám ,hogy költözzön hozzám.

Aki ennyi után elhagy nem is szeretett.


Én szerintem anyudat azzal kínozhatod meg a legjobban ,hogy nem szólsz hozzá. Hazamész köszönsz, se puszi,sem ölelés semmi majd mész a szobádba. 2 hétig ,ha kibírod és senkinek nem mondasz semmit arról ,hogy mi van otthon akit anyud ki tudna kérdezni akkor ez lenne a legnagyobb kínzás neki. Nekem anya összesen 3 napig bírta ezt. Amikor kérdezett vagy igen vagy nem volt a válasz, hogyha nem eldöntendő volt a kérdés akkor rövid tömör semmit mondó válasz. pl mi volt a suliban? -semmi különös.

2013. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha ekkora kemény arc vagy, akkor nem is kell engedély, csak menjél a haverokkal. max az lesz a vége, hogy hazafelé nem kell költened vonatjegyre, mert egy szép kék matricás ford focusban utazhatsz vissza a szülőfaludba :P


elhiszem, h tini vagy és lázadsz, de azért nem kell lehülyézni az ősöket. az, h megszabják mit csinálhatsz ennyi idősen, nem manipuláció.

talán az újdonság erejével hat rád, de a normálisan viselkedő, szüleit tisztelő veled egykorúaknak meg szokták engedni az efféle balatoni kiruccanásokat. legalábbis anno ezt tapasztaltam.


nem hinném, hogy olyan gonosz lenne anyád, csak te látod annak, mert ennyi idősen másképp gondolkodik az ember mint a felnőttek, és azt hiszi, h az egész világ ellene van.

2013. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van önálló kereseted, lakásod, és el is tudod magad látni minden téren, akkor ne habozz. Hagyd ott a béna, kegyetlen szülőket, azt menjél...
2013. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-esnek igaza van.


Engem simán elengednek, nem nyafogok, nem nevezem fogyatékosnak saját anyám, tudják, hogy felelősségteljes vagyok, ezért megbíznak bennem.


Te adtál rá okot, hogy bízhasson benned anyukád, hogy nem teszel semmi hülyeséget, vagy csak hisztizni tudsz, mert nem kapod meg amire vágysz?

2013. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Először is lecsavarnék két nagy fülest hogy összesz..d magad!Egy anyára nem mondunk ilyet!

Másodszor,nem csodálkozom hogy nem enged el.Harmadszor,amíg nem vagy 18 éves,és amíg ott laksz nála,alap hogy azt csinálod amit mond,vagy amire megkér.Ha betöltöd a 18-at,és elköltöztél otthonról,akkor azt csinálsz amit akarsz.

DE!Akkor sem mondunk ilyet egy anyára!Gondolj csak bele!17 éves vagy.Mennyi szenvedésen ment át 17 év alatt,csak hogy neked jó legyen?Tartozol édesanyádnak annyival,hogy megpróbálod megtenni amire kér,és nem szidod,nem bántod.Biztos vagyok benne,ha nem így viselkednél,nagyobb lenne az esélye hogy elenged.Végezetűl ne feledd,természetes dolog,hogy egy anya félti a fiát,még ha meg sem érdemli.

2013. jún. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!