Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Illetlenség lenne, ha a párom...

Illetlenség lenne, ha a párom nem menne el a sógorom mamájának temetésére?

Figyelt kérdés
Pènteken lesz a temetés, párom viszont nem akar menni. Amikor két hónapja az anyám meghalt akkor a nagymama bár nem jött el, de csináltatott koszorút. Szerintetek mi lenne a helyes?
2014. ápr. 14. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a párodnak a sógorod (neki még nem is a sógora) nagymamájához? Semmi. Nem is kéne elmennie, hiszen neki vadidegen
2014. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosabban hogyan sógor az illetö?


De ettöl függetlenül szerintem elég távoli rokonság.

2014. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, milyen kapcsolatban volt a nagymamával, vagy épp valamelyik hozzátartozójával.

Megbántana nagyon valakit, ha nem menne el? Mert ha igen, akkor megtehetne ennyit, ha van rá módja (el tud kéredzkedni a munkahelyéről pl.).

2014. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem az o csaladjaba tartozik, akkor nem illetlenseg.
2014. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem oltári nagy illetlenség lenne, most annyikát csak ki bír?
2014. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez családon múlik, mindig.


Vannak olyanok (főleg vidéki családok), akiknél már az 2 hónapra beszédtémát ad, hogy bezzeg az Irénke unokatestvérének az Ilon nagynénje itt volt, de a Pirike másodunokatestvérének az anyósának a sógorának a fia nem, éééés ez mekkora szemtelenség. Valahol ez számít.


Máshol meg az őszinte gyász. Nekem személy szerint nincs kedvem egy olyan ember koporsója mellett állni, akivel soha nem (vagy csak egyszer-kétszer) találkoztam, nem ismerem, a rokonságot sem. És ha egyszer az én temetésem lesz, én sem szeretném, hogy feszengő, ismeretlen emberek álljanak a koporsóm mellett, akikkel kb. semmilyen kapcsolatom nem volt, de eljöttek, mert "úgy illik".

2014. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!