Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek elmenjek a volt...

Szerintetek elmenjek a volt apósom temetésére, ha már van új kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem őt, de miután a fiával szakítottam nem tartottuk a kapcsolatot.
2013. dec. 12. 08:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Fiával meddig voltatok együtt? Ha évekig, és jó is volt a kapcsolat, szerintem menj.


de ezt neked kell tudni

2013. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha valakinek a temetésére elmegy az ember, akkor vagy azért megy, mert úgy illik, vagy azért, hogy mit szólnak hozzá mások, vagy azért, hogy imponáljon valakinek, vagy azért, hogy kipipálja a saját lelkiismeretét - vagy pedig azért, mert szerette azt az embert, aki most elhunyt. És akkor nem számít senki más.


A gyász valakiért van, akit szerettünk, és már nincs többé. Mit számít a fia, ha szeretted az apját?


Döntsd el, hogy neked mi a fontos. Az exet nem kell soha többé látni, ha nem akarod, de ha az apját szeretted, és nem mégy el a temetésre, holott szeretnél és van rá lehetőséged is, akkor nagyon nehéz lesz a gyász. Márpedig ha tényleg szeretted az apját, akkor gyászolni is fogod.

2013. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti nem szeretnék elmenni a temetésre, de sajnos illene.
2013. dec. 12. 08:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az apóssal olyan viszonyban voltam, akkor én elmennék.

Nem a fia miatt, hanme magam és az após miatt.

2013. dec. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Illendőségből semmiképp!!!!!
2013. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
65%
Senki sem szeret temetésre menni, de ide valóban nagyon illene.
2013. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk anyósomék elváltak, és amikor a párom anyai nagymamája meghalt, apósom nem jött el a temetésre, de küldött koszorút. Lehet, hogy ez a kompromisszumos megoldás nálatok is működne.
2013. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha jó volt a kapcsolatotok korábban és szeretted őt, akkor szerintem ennyit megérdemel. Senki sem szeret temetésre járni, volt rokonsággal találkozni meg biztos nem egyszerű, de én elmennék a helyedben.
2013. dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze ahhoz, hogy van új kapcsolatod.

Ha sokáig együtt voltatok a volt pároddal és jóban voltál az apósoddal, akkor menj el.

Persze nem kötelező, otthon is megemlékezhetsz róla.

De semmi fura vagy kivetnivaló nincs benne, ha elmész, annak ellenére, hogy már nem vagy a volt pároddal.

2013. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne azért menj, hogy mások mit gondolnak vagy illemből.

Ha szeretted őt és jó volt a kapcsolatotok akkor szerintem menj el és itt most mindegy, hogy később nem tartottátok a kapcsolatot.

De az is egy opció, hogy küldesz egy koszorút és így leróttad a tiszteleted!

2013. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!