Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség lenne, ha nem...

Illetlenség lenne, ha nem mennék meglátogatni az anyósomat?

Figyelt kérdés

Anyósom kórházban van, ott ahol én dolgozom.

Nem igazán vagyunk jóban, nem is járok hozzá.

Szerintetek ciki lenne, hogy mivel ott dolgozom ahol ő fekszik nem látogatnám meg?


2014. márc. 8. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
igen ez azért elég ciki lenne....lehet még a csatabárdot is sikerülne elásni, ha meglátogatnád...
2014. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem meg nem ciki. Minek álszenteskedj, sokkal cikibb az ha úgy teszel mintha érdekelne az állapota, miközben nem is érdekel.
2014. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mit fog szólni a párom?
2014. márc. 8. 17:45
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Eddig mit szólt? Azt írtad, hogy nem vagytok jóban, nem jársz hozzá. Ha ezt elfogadja a párod, akkor tökmindegy, hogy a kórházba bemész e az anyukához, vagy nem.
2014. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Mi lenne, ha kibekulnel vele?
2014. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy egyperces csokiátadós látogatás járna neki.

Nem kell időzni nála, csak egy ilyen gesztusértésű pofavizit. Nem az első napon, hanem ha hosszabban van ott, akkor mondjuk az első hét végén.

Mi baja?

2014. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy egy kórházban vagyunk, de nem egy emeleten. Az sem tetszik a páromnak, hogy nem járok az anyjához.
2014. márc. 8. 17:54
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor végre örülne a párod hogy meglátogattad... és próbálsz emberi módon közeledni anyukája felé...
2014. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, a bölcsebb valószínűleg az lenne, ha kibírnád egy-két percre anyóst, és megnyugodna a párod. Viszont tény, hogy nem tudom, mi az ellenségeskedés oka. Ha szemét volt veled, megértem, hogy nem akarsz ott bájologni. Ezt a párodnak is illene tiszteletben tartani, és nem elvárni olyasmit a másiktól, ami nem jön spontán. Kérdés, mennyire rossz a kapcsolatod anyóssal, és mennyire jó a pároddal.
2014. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

nem ciki, hanem bunkóság :(

az embert azt hinné, eü dolgozóként több emberség van benned...

én sem szeretem az anyósom, de amikor nálunk feküdt, intéztem a dolgait, látogattam, beszéltem orvossal, nővérrel, stb.

2014. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!