Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan kell egy embert levegőn...

Hogyan kell egy embert levegőnek nézni ha házfelújítás van és muszáj vagyok komunikálni vele?

Figyelt kérdés
Mindig beszólogatok neki, úgy hogy észre sem veszem és az anyja nem nézi jó szemmel, a legjobb az lenne ha nem is szólnék hozzá de sajnos én osztom neki a feladatokat is .

2014. máj. 19. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Azzal hogy bunkó vagy vele megkülönböztetett szerepet kap, és fontosnak érzi magát. Akár negatív akár pozitív értelemben de így van. A legmegsemmisítőbb akkor tudsz lenni ha ugyanolyan távolságtartó udvariassággal állsz hozzá mint bármelyik idegenhez. Akkor látja hogy már nincs rád semmilyen hatással akár cigánykerekeket is hányhatna. Egy fiú ismerősöm mesélte el régen, hogy annál rosszabb semmi nem volt számára minta mikor egy lányismerőse a vitájuk után ugyanolyan szimpla sziával köszönt neki az úton mint a szomszéd néninek. Akkor látta hogy nem küzd önmagával és az ő közelségével az illető , és nem jelent neki ő már semmit sem. Szóval ezt tudom javasloni. Közömbös udvariasságot.
2014. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha beszólogatsz neki abból tudja hogy sokat foglalkozol vele.
2014. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is értem! Kommunikálj vele normálisan és csak annyit amennyi szükséges. Ha te osztod a feladatot, akkor kezd azzal, hogy "kérlek" és fejezd be azzal, hogy "köszönöm". Közte meg ne tegyél semmilyen személyeskedő megjegyzést. Hajrá!
2014. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Engem idegesít ez az ember, semmit nem tud normálisan megcsinálni és ráadásul anyuci kedvence , valahogy idegesít hogy ő szinte egész nap nem csinál megerőltető munkát és annyit zabál mint 3 ember egész nap.

És még este mikor kimegyek a konyhába azt látom hogy már megint eszik mert az anyja odaadta neki az ő részét már megint.

Mintha mi éheztetnénk úgy csinál az anyja pedig jól tudja hogy mindenki eszik.

2014. máj. 19. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez valami rokon? Ha nem, kuldd el, ne dolgozzon ott.
2014. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos rokon, és egy házban élünk.
2014. máj. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!