Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak, ha a családom...

Mit csináljak, ha a családom őrültnek akar beállítani?

Figyelt kérdés

Mindig olyanokat mondanak, ha valamit rosszul csinálok, vagy valami rosszat mondok, hogy el kell vinni orvishoz, mert nem vagyok normális és anyám már többször is fenyegetett azzal, hogy elvisz egy elmegyógyintézetbe és bezárat oda..És ma jöttünk haza osztálykirándulásról és úgy volt megbeszélve, hogy nővérem kijön elém az állomásra, de amikor leszálltunk a vonaról, nem volt ott, ígyhát fel akartam hívni, hogy mi van, de kicsengett és nem vette fel, ígyhát felhívtam anyámékat, hogy most mi van akkor, erre anyám azt mondta, majd ő megpróbálja felhívni, ezért letettük, eltelt 2 perc, felhívtam én anyámat, hogy beszélt-e már vele? Erre közölte, hogy igen és azt mondta, én nem hívtam őt, pedig tényleg felhívtam. Csak megnéztem a híváslistát és abba se volt benne, hogy hívtam, szóval gondoltam, biztos a telefonommal van valami. Ezután megpróbáltam mégegyszer felhívni, akkro már felvette és mondtam, melyik vágányon voltunk és hogy jöjjenek oda, erre mondta, hogy már jártak ott és nem voltam ott és menjek le a lépcsőn, lementem, ott voltak és elkmondott mindenféle nyomorék akárminek, aztán hazaértünk és itthon is az volt az első dolga, hogy odament anyámhoz és mondta neki, hogy én elmebeteg vagyok és vigyenek el orvoshoz, mielőtt még valami nagyobb baj lesz o.o Anyám meg olyanokat mondott, hogy ő már nem tud velem mit csinálni, stb...Aztán apám azért kezdett el velem ordibálni, mert 2x is rácsaptam a telefont, mert megkérdezte, amikor épp a vonaton ültünk, hogy hol járunk most, én meg mondtam, hogy nem tudom, és emiatt ordibált velem, hogy miért vagyok ilyen hülye, én meg erre leraktam...És szóval mikor hazaértem, emiatt ordibált velem és megfenyegetett, hogy ha mégegyszer lerakom, szétveri a fejemet...Aztán abba kötöttek bele, hogy minél hamarabb fel akartam jönni a szobámba és a bőröndömet is hozni akartam, hogy kipakolhassak belőle és kérdezték, hogy hol van a szennyes, mondom a bőröndben, erre mondták, hogy -Ez nem normális, minek viszed fel a bőröndöt, ha még úgyis benne van a szennyes?? Ezután kipakoltam a szennyes cuccaimat és ott votl még egy szatyos, erre nőbérem hót flegmán kérdezte, hogy abba mi van? Erre azt mondtam, hogy semmi, amit arra értettem, hogy semmi különös, csak ilyen fogkfe, fogkrém, fésű, tusfürdő, stb, amiket úgyis hoznék fel, erre fogta és kiborította az egészet a földre és elkezdi nekem: A semmit nem lehetne kiborítani -.- és emiatt is mondták, hogy biztos beteg vagyok...

És már komolyan nem bírom, most őszintén, szerintetek én vagyok nem normális, vagy ők?? Néha már komolyan kezdek elbizonytalanodni magamban, mert mindig csak ezt hallom itthon, hogy elmebeteg vagyok és elmegyógyintézetben a helyem, meg hogy agyon leszek verve, ilyesmik és már lassan én is kételkedek magamban, hogy mi van, ha tényleg nem vagyok normális, csak mondjuk amikor erre utaló dolgokat teszek, azokat észre sem veszem, vagy mit tudom én...

Szerintetek is elmebeteg vagyok?

16/L


2014. jún. 1. 20:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Úristen... Gondoltam, legalább valami butaságot csináltál, amit túlreagáltak, de elolvastam az összes esetet és abszolút ártatlan semmik, bárkivel megtörténhetnek... Legtöbbször az égvilágon semmit nem látok az egész esetben, fel nem fogom, miért kötöttek Beléd. Én nagyságrendekkel furább és unintelligensebb dolgokat tudok csinálni, pedig a mérések alapján kivételesen intelligens vagyok (bár ez nem annyira látszik még nekem se ;))... Sajnálom, hogy ilyen családod van :(
2014. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
:/ Egyébként köszi, hogy végigolvastad :)
2014. jún. 1. 21:31
 13/25 anonim válasza:
100%

Mondd meg nekik hogy el akarsz menni egy pszichológushoz, menj el, és neki mondd el ezt az egészet.


Mért hiszi mindenki, hogy pszichológushoz járni megalázó?


Ha neked van igazad, a gyermekpszichológus segíteni fog, beszélni fog a szüleiddel, meg a gyermekvédőkkel, és segít megoldani a problémádat. Nyugodtan megbízhatsz benne.

2014. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha apád megver, mehetsz a rendőrségre vagy a gyámügyre is.. Megérdemelné, ha csúnya következményekkel szembesülne azért, mert így viselkedik.
2014. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Vigyenek csak el orvoshoz! Ott legalább kiderül, hogy nem te vagy a nem normális, hanem ők.
2014. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%

Hat en is inkabb batoritanalak. De az azert fura, hogy hivtad a noveredet vagy nem?


Mi lenne ha te mennel el orvoshoz teljesen titokban?

Es hogyan tanulsz? Milyen atlagod van?

2014. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Inkább a családodnak vannak problémái nem neked.

Légy erős. Ha vernek, azt pedig nyugodtan oszd meg a gyámüggyel, iskolával.

2014. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

ma 11:22: Mi benne a fura? Mondtam, hogy rossz a telefonom valószínűleg, ezért volt az, hogy felhívtam tesómat, még ki is csengett, de nem vette fel, aztán meggyanusítottak azzal, hogy csak beképzeltem, hogy felhvítam, ezért megnéztem a híváslistát, hogy megmutassam nekik, hogy ott van benne, hogy hívtam, de nem volt ott..

És az hogy jön ide, hogy hogy tanulok? Ha azt mondanám, mindenből 5-ös vagyok, akkor nem lehetnék elmebeteg? Vagy ha éppenhogy 2-es lennék, akkor már biztos lenne, hogy nem vagyok normális? Nem veszekedésből, csak kérdem, mert szerintem semmi köze a kérdéshez

2014. jún. 2. 14:39
 19/25 A kérdező kommentje:
De egyébként ha nagyon számít, 3-as - 4-es tanuló vagyok, igazából nem nagyon érdekel az iskola, ezért arra hajtok, ami érdekel, a többiből meg megelégszem a 2-es - 3-assal
2014. jún. 2. 14:40
 20/25 anonim ***** válasza:

"

– Figyelem, az autópályán egy őrült sofőr szemben megy a forgalommal!

– Méghogy EGY! Hát velem mindenki szembe jön...

"

2014. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!