Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom a simsonon beállítan...

Nem tudom a simsonon beállítani az alapjáratot vagy felpörög vagy leáll vagy ha sikerül gázt adok akkor meg nem akar vissza menni egyszer már csinált ilyet de akkor kiáztattam kifúvattam és sikerült beállítani 16N3?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyedben megnézném a gázbowdent. Teljesen visszaengedett gáznál nem szabad feszülnie, kell, hogy holtjátéka legyen, mert ha feszül, megemelni a tolattyút és a 16N3-nál ilyenkor nem működik rendesen az alapjárati rendszer, nem lehet alapjáratot állítani. A 16N1-nél ez nem gond, ott a tolattyú alapállása szabályozza az alapjárati keverékmennyiséget, de a 16N3-nak megkerülős az alapjárati rendszere, csak zárt fő légcsatorna mellett működik jól.
2013. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad lehet 16N1 egyszerű mert utánna csak a levegőt kell hozzá állítani de itt meg nem tudom mi a működési elv mindkettő a levegőt szabályozza?
2013. szept. 8. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A 16N3 kicsit más. A tolattyút alapjáraton teljesen le kell engedni, a levegő az alapjárati csatornán át áramlik. A csatorna keresztmetszetét a tolattyú melletti, álló csavar szabályozza, ez az alapjárati mennyiségcsavar vagy levegőcsavar. Ez felel meg a 16N1-nél a tolattyú emelésének. A szívócsonkon van egy kisebb, leplombázott csavar, ez az alapjárati keverékcsavar, ezzel lehet állítani, hogy az alapjárati keverék milyen összetételű legyen. Ez felel meg a 16N1 oldalsó, vízszintesen álló keverékcsavarjának.
2013. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!