Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vajon mivel tudom kiengeszteln...

Vajon mivel tudom kiengesztelni? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes kérdésem van. Van egy ember akit 12 éves korrom óta ismerek. Tehát nem régóta mert 14 és lány vagyok. Egy pár hónapja kiderült hogy nagybátyám. Vagyis apukám féltestvére. Viszont az lenne a gondom hogy mielőtt ez kiderült én megbántottam mivel tudnám kiengesztelni?
2014. jún. 6. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot. Ne azért mert kiderült hogy a nagybátyád, hanem azért mert megbántottál egy embert.
2014. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérj tőle elnézést amiért megbántottad, elvileg ezt kellene tenni akkor is, ha nem a nagybátyád, főleg ha ok nélkül bántottad meg.
2014. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már kértem tőle legalább 100-szor. :( de még mindig nem bocsàtott meg.
2014. jún. 6. 16:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy nagybátyád-e, vagy nem: ha megbántottad, bocsánatot illik kérni. Mást/többet nem tehetsz.
2014. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg? Ha 100-szor is elnézést kértél, akkor valószínű hogy nem fog megbocsájtani.
2014. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A múltban tett olyan dolgokat amivel kicikiztem. És ez őt nagyon bàntotta és elmondta èdesapámnak. Apukàm nekem csak annyit mondott hogy legkőzelebb ne. Persze amitt megtudtam hogy ő neki ez rosszul esett elnézést kértem. Engem az zavar hogy pèldàul köszön meg mindig ha elmegyünk egymás melett az utcán de beszélgetni egyáltalán nem szeretne velem. De viszont az egyik haverommal aki nem is rokona és ő mégdurvábban szidta azzal meg minden alkalommal elbeszélget :/ nem tudom hogy én tettem valami rosszat avval hogy bocsánatot kértem ?
2014. jún. 6. 16:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hagyd a fenébe. Majd megbékél. Bocsánatot kértél nem egyszer, ő nem enged, akkor ennyi.
2014. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Esetleg vegyek neki valamit ès úgy kérjek bocsánatot? De ha igen még is mit vegyek?
2014. jún. 6. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit, ha már ezerszer bocsánatot kértél és ő nem bocsát meg, akkor nem is érdemes rá, ne foglalkozz vele.
2014. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De engem nagyon bànt hogy ő haragszik ràm:/
2014. jún. 6. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!