Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mivel szoktatok a kamasz...

Ti mivel szoktatok a kamasz lanyotokat kiengesztelni?

Figyelt kérdés
Kicsit osszekaptam vele es ugy erzem kicsit tullottem a celon. Tudom hogy nekem kell bocsanatot kernem most kiveteles esetben. 1 oraja vesztem vele ossze de maris szornyen erzem magam. Azt nem szeretnem reszletezni hogy min veszekedtunk de be latom most neki van igaza. Valami jo otlet kiengeszteleskeppen?
2011. nov. 19. 13:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah es apuka vagyok :)
2011. nov. 19. 13:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Apu, ha megbántott mindig azt csinálta, hogy odajött hozzám és adott egy kézcsókot és mondta, hogy ne haragudjak. Szerintem ennél jobban nem kell túlspilázni.

22/L

2011. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
egyszerűen mondd meg neki.
2011. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Apuval sose vesztünk úgy össze, hogy neki kellet volna bocsánatot kérnie. Egyébként meg menj oda hozzá, s mondd meg neki, hogy ne haragudjon.
2011. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen beismered, hogy ingerult voltal, es elnezest kersz, s vallalod, hogy tevedtel. Ennyi tokeletesen eleg lesz, nem szukseg viragot venni, vagy partit rendezni. En mindig igy rendeztem le ezeket, es igy elfogadtak. A gyermekem pl. sm-ben ker elnezest, ha tevedett, tehat ezt is megtudod tenni, hogy sm-ben kersz elnezest.
2011. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
ha szereti a kakaót, csinálj neki egyet, és azzal a kezedben menj oda hozzá bocsánatot kérni. én örülnék neki :)
2011. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem vegyél neki egy drága ajándékot valami csecsebecsét azt szeretik a kamasz lányok.
2011. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
vigyél neki egy bögre teát, ülj le vele szemben és mond el neki hogy tévedtél :) Ez a legjobb :)
2011. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon aranyos vagy :)

Szerintem is egy pohár forró tea, vagy forró kakaó aranyos dolog, nekem régen sokszor főzött apu mindkettőt, ha hideg volt, együtt iszogattuk, kaláccsal. Tegnap is főzött nekem teát, pedig már 27 vagyok és nekem is van gyermekem :)


Ritka az olyan szülő, aki elismeri, ha túllőtt a célon. Komolyan, minden elismerésem Neked!!!

2011. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annál nagyon kiengesztelés nincs, mint ha a szülő beismeri, hogy hibázott :)

Szerencsés lányod van...

2011. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!