Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel tudnám kiengesztelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám kiengesztelni a barátnőm, ha a szex kártya nem játszik, mert most konkrétan utál?

Figyelt kérdés

Én rocker vagyok a barátnőm meg nem,és így sose volt még velem koncerten,de ma úgy döntött,hogy eljön velem a mai Depresszió koncertre.Nem is lett volna semmi baj,de ugye én szoktam pogózni,elég keményen is ráadásul,de senkit se bántok,szóval ha valaki elesik felsegítem,de a baj az,hogy a barátnőm ezt nem tűri,ráadásul amikor felé löktek egy kicsit őt is meglöktem de nem esett el meg semmi.Azt mondta,hogy ő nem ebbe a srácba szeretet bele aki "most" vagyok.De én mindig is ilyen voltam,például az első randink utáni nap már koncerten voltam és pogóztam.Most konkrétan utál.

Mit csinálhatnék?



2014. máj. 10. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Mi az, hogy a szex nem játszik? Ő a csajod ember, jogod van akkor használni amikor neked tetszik!

Tessék szépen megdugni és egyből felfrissül a memóriája mit is szeret igazán benned.

2014. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem akar látni,ez is ment a koncertről,felhívtam az anyját és ő mondta,hogy nála van és nem akar velem beszélni.Max csak egy kis beszélgetést tudok kicsikarni vagy virágot vinni...
2014. máj. 10. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

tegyél rá! nem fogad el téged, egy képet szeret. ki ne engeszteld, nincs oka és joga utalni! neked kellene megsértődnöd


30+F

2014. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
eszedbe ne jusson kiengesztelni! mit követtél el? az voltál aki eddig. a végén emóssá varázsol vagy páwáwá
2014. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 WheneverYouWant ***** válasza:
80%
Szervezz egy koncertet a kertjükbe...
2014. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg nem a legszerencsésebb lepogózni a barátnődet, ezt azért lásd be. Keresni kéne olyan programot, amit ő szeret, lényegét tekintve most úgyis az ő "sora" jönne. Olyan közös program, ahol ismét olyannak láthat, mint amilyennek a párkapcsolatotok elején.


B) verzió, amit egy tábla csoki és talpmasszázs nem old meg, azt megoldja ez:

[link]


Ettől még a legvérmesebb hisztiroham is elpárolog, garantált hatás. :-)

2014. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Amivel a többi nőt: Keret nélküli hitelkártyával
2014. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Engeszteld ki,ember! Mármint ha szereted!:) Menj oda hozzá,törj be.Mondd el,hogy szereted és fontos neked.Te ez vagy és igy kell elfogadjon.Beszéljétek meg!Vagy te beszél csak,de mondd el amit érzel!
2014. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!