Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kihez forduljak? Egy távoli...

Kihez forduljak? Egy távoli rokon folyamatosan zaklatja 12-éves lányomat, hogy neki más az apja, nem az aki neveli! Ez persze nem igaz! Kihez forduljak? Feljelentsem? Mert gyermekemért képes vagyok bármire

Figyelt kérdés
És folyamatosan megalázza gyermekem!

#ha valaki #tud adjon infot
2014. jún. 23. 18:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Miről van szó pontosan? Honnan indult a történet?
2014. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%
Feljelentheted, csak ne hogy rosszul süljön el!
2014. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
26%
Nos, megtudunk valami közelebbit?
2014. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Először mindig az okokat kell megkeresni, ha egy problémát meg akarunk oldani. Tudni kéne, MIÉRT csinálja ezt a rokon?
2014. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Rendorsegen kell feljelentest tenni zaklatas miatt.
2014. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Itt a részleteken múlik a dolog megítélése. Pontosan mit mond neki, milyen gyakran, milyen formában? És csak neki?
2014. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
a rokon azért csinálja mert több mint 10-éve egy családi vita volt,,most elöhozodott és én elküldtem a k....anyjába!!na erre fel..bosszút akar állni,,de nem rajtam..ezért akarom jelenteni,miért a gyermekemet zaklatja interneten irta meg neki,hogy más az apja,,,azt mondta telefonon is megkeresi...
2014. jún. 23. 19:15
 8/28 A kérdező kommentje:
Azt akarja a drága rokon,hogy emiatt férjem és gyerekem ellenem forduljanak!!természetes hogy a férjem nem hiszi,sőt csak nevet rajta..Engem ez nagyon bosszant,hogy volt környezetemben engem lehord mindennek!!mindenkinek mondja hogy nem a férjemtől van a gyerekem!!tudni kell hogy a nő aki ezeket állítja,nem is Magyarországon él...gyermekem sirt amikor ezt írta neki a hölgy!!
2014. jún. 23. 19:19
 9/28 anonim ***** válasza:
45%

Ha egyszer írta neki, az nem zaklatási ügy, gondolom, megmondtátok neki, hogy ez nem igaz.

Valami mentális szakember kéne ide, hogy rendezze a helyzetet. Mediátor, családsegítő, Hellinger-féle családállítás.

Tiköztetek van a dolog oka, azt a konfliktust kéne rendezni. Mért van ekkora feszültség ráadásul ilyen régen?

2014. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

8: Hát ha sokmindenki közt terjeszti, akkor mégis büntetőügy lehet; rágalmazás.

Menj el a kerületi ügyészségre és konzultálj az ügyésszel!

ÉS ha tanácsolja, indítsd el a büntetőpert a rokon hölgy ellen!

2014. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!