Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Arra lennek kivancsi, hogy az...

Arra lennek kivancsi, hogy az en edesanyam unokatestverenek a lanya (16) milyen rokonsagban all velem?

Figyelt kérdés

Nos... megtetszett a lany, es nem tudom hogy ez mennyire lenne "verfertozo" - vagy hogy is mondjak.. - ha rahajtanek, vagy esetleg osszejonnenk, tehat emiatt kerdezem. Egyebkent kb. 5 evente - akkor is kb. csak Karacsonykor - talalkozunk a csaladjaval. A lanyt meg esetleg latom a buszon, de meg koszono viszonyban sem vagyunk, de joba vagyunk, ugy ertem semmi rossz nincs koztunk, csak valahogy nem beszelunk.

(Utana neztem Wikipedian ilyen rokoni kapcsolatoknak de nem talaltam ilyen osszefuggest) 16/F



2014. júl. 7. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat, hogy kik voltak testvérek? Ha a nagyszüleitek, akkor 2. Fokú unokatesók vagytok. Ez márpedig rokoni kapcsolat.
2014. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es. úgy érti a kérdező, hogy nincsenek köszönő viszonyban, de jóban vannak, hogy nem volt köztük nézeteltérés, és a két család jóban van, én sem találkozom az unokatesómmal, de jóban vagyunk. ez azt jelenti hogy ha találkozunk 5 évente egyszer ,ugyanúgy elbeszélgetünk, mintha havonta találkoznánk.
2014. aug. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem beszélgess a lánnyal, majd meglátod hogyan viszonyul hozzád, ha lesz belőle valami akkor hurrá!!!
2014. aug. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Genetikailag egy másod vagy harmad unokatestvér még túl közeli, ha jogilag nem is vérfertőzés gyakorlatilag növelheti bizonyos öröklődő betegségek kialakulásának vagy hordozásának az esélyét.
2014. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!