Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ismerkedés ilyen módon a...

Ismerkedés ilyen módon a rokonokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kiskorom óta anyámman lakok, mert a szüleim még baba koromban elváltak. Most kitaláltam azt, hogy közösségi hálókon kapcsolatba lépnék pár rokonnal apai részről, például unokatestvérek. De azt nem tudom, hogy hogy fogadnák, miket kérdeznének esetleg nem tiltanának e le vagy valami más. Valami tipp lyen helyzet megoldására?


F/15



2014. júl. 30. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit megoldani, mert még nincs helyzet. Próbáld meg! Mégis mit kérdezhetnének, amire nincs válasz?
2014. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod nem vesztesz semmit de arra készülj fel, hogy nem lesz mindenki kíváncsi rád mert ugye nem ismernek.

Úgyhogy ezen ne húzd fel magad ha nem jön össze akkor nem és kész.

Az én szüleim is elváltak apu nem sokkal később belehalt a piálásba. Még 12 éves voltam de alig ismertem a családját.

Most így 40 felé próbálnak bejelölgetni meg minden de mégis, mi a túrót kezdjek velük azt sem tudom, ki kicsoda nincsenek közös élményeink nem fűznek érzelmek hozzájuk nem érdekelnek.

Udvariasságból visszajelöltem őket de nem érdekelnek nem is beszélünk nem is értem minek kellett megkeresniük akkor...

De egyébként is leépítettem volna őket mert nem vagyok egy ismerkedős társasági lény de ez én vagyok.

Lehet a rokonaid fiatalabbak, rugalmasabbak talán jó fejek és kíváncsiak rád...szóval nem tudhatod.

Keresd meg őket aztán lesz, ami lesz legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad.

2014. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmit, szerintem jó a Facebook-on megközelíteni. Természetesen nem feltünöen hanem hagyni a dolgok gördüljenek maguktol. Majd amikor az irány már megvan, fel lehet kéreckedni a kocsira.
2014. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd a hozzád hasonló korúakkal, aztán az idősebbekkel, írd meg nekik mi a helyzet. Ha letiltanak elég bunkók. Ne várd hogy egyből a nyakadba ugranak, én sem vagyok egyformán bizalmas viszonyban minden uncsimmal. Ha nem is mind, de biztos lesz valaki aki kíváncsi rád. Az apai nagyszüleidet sem ismered? Mert ők segíthetnének rendezni valami kisebb összejövetelt.
2014. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött össze túl jól :/ Egy visszajelölt, de nem válaszol, a másik nem jelöl vissza de legalább megkérdezte ki vagyok.
2014. aug. 10. 22:44
 6/10 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszokat :)
2014. aug. 10. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Símán mehet. A bejelölés mellé írj mindig egy rövid üzenetet, hogy ki vagy és miért jelölted be. Úgy könnyebb. :)Nem kapsz csípőből elutasítást.
2014. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért még ne add fel! Nagyszülőknél próbálkoztál?
2014. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, apai nagyapámmal tartom a kapcsolatot, ő legalább normális. De hiába mond bármit neki, olyan mintha nem is szólt volna. Mindegy, legalább a tőlem 3 nappal idősebb lány unokatestvéremmel megbeszéltünk egy találkozót :)
2014. aug. 11. 17:05
 10/10 A kérdező kommentje:
*nekik
2014. aug. 11. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!