Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan viszonyulnátok ehhez a...

Hogyan viszonyulnátok ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

Épp ma beszéltem apukám unokatestvérével (nő), nagyon rendes (szerintem, óriási szive van), és mesélte hogy a drága unokatestvéremnek milyen húzása vot és megint ki van rá kelve mindenki (legalábbis ő meg a húga-szintén apukám unokatestvére ő is).

Azon bukott ki hogy az én unokatestvérem (én 19, uncsim-lány- ő 16) letiltotta az egész családot facebookról. Megnéztem, és ténleg apámat is letiltotta abszolút, ezek szerint nem hazudott, és én még arra gondoltam hogy csak letörölte magát onnan.

Kiderült hogy nem! Utánanéztem egy ál facebook fiókomról, és ténleg letiltotta őket mivel még fenn van.

Őszintén, még nekem is rosszul esett ez, nemhogy nekik... Szégyelli a családját, passz, csak találgatni tudunk. Pedig nincs rá semmi oka, modern felfogású az egész család, mindenkivel meg lehet beszélni bármit.

Mondjuk ennek annyi előzménye van, hogy sok "botrányt" csinált facebook-on ami a rokonoknak nem tetszett és igencsak szóvá tették (és teljesen jogosan!!). OLyan képeket posztolt hogy bugyiban meg melltartóban, szinte az egész melle kinnvolt, lezbikus fotók (ezzel mutatta hogy milyen jó barátnője van). Szóval r**ancos képei voltak egy az egyben.


Kérdés még egyszer : ez a tiltás nem esne rosszul nektek is? Vagy rá se hederitenétek?



2014. júl. 31. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a facebook az élet. Én sem jelölöm vissza anyukám, mert még ott is csak ellenőrizgetne. Nem tudhatod miért tiltotta le a családját. Kérdezdd meg talán tőle.
2014. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább az aggasztana, hogy miért csinálta. Ha azért, mert ilyen képeket tesz fel, jobban aggódnék a képek miatt mint azért, hogy letiltott.
2014. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem (és több mint valószinű) hogy megunta a b***ogatásokat...
2014. júl. 31. 19:38
 4/9 anonim válasza:
Hát igazából engem nem érdekelne ez az egész, legalábbis nem foglalkoznék vele túl sokat. Mivel csak unokatesók vagytok, ezért úgyse találkoztok vele minden nap (gondolom). Az legyen az ő élete, ha akarja, tegye tönkre magát már ennyi idősen, maximum majd a szülei helyreteszik ha már nagyon eldurvulna a helyzet. Én azt mondom, hogy ne stresszeld ezen magad, te úgyse tehetsz semmit ellene.
2014. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még mindig ugyanolyan képeket tesz fel, épp arra lett figyelmes rokonom hog még neki mondták hogy milyen szexi képkete tesz fel ő..
2014. júl. 31. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ti rólatok mintázták az egyik south park részt?

http://www.youtube.com/watch?v=exTFRE1aF-g

2014. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ő Facebook oldala, joga van megválogatni, hogy kiket vesz fel barátoknak.


Nekem sincs fenn a Facebook oldalamon egyetlen rokonom sem.


Nem azért regisztráltam a Facebookra, hogy ott is "együtt lehessek" a rokonokkal.


Az ő oldala. Azt vesz fel akit akar, azt tölt fel, amit akar. Persze nem árt figyelmeztetni, ha kifogásolható tartalommal tölti meg az oldalát.

2014. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1) a facebook arra való, hogy azzal tartsam a kapcsolatot, akivel a való életben nem találkozom mindennap,

2) ha az unokatesóm ribiként viselkedne, nekem nem hiányozna az ismerőseim közül.

2014. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 1 évig gondolkodtam anyámon,hogy vissza merjem-e jelölni:D Hát hiba volt... Mostmár szelektálnom kell,miket rakok az üzenőfalamra,mert beleköt és magyaráz. Nem,nem azért,mert ribis képeket teszek fel. (Belájkoltam az American Horror Storyt,erre jött az üzenet,hogy jézusmária,elkárhozok,az az ördögtől való,gusztustalan.)


Amúgy meg tuti,hogy a régi balhék miatt tiltotta le a családot. Ne is foglalkozzatok vele,ha már ilyen gyökér.

2014. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!