Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Hogyan akadályozzam meg, hogy beleszeressek a másodunokatesómba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok, tavasszal keresett fel a másodunokatesóm (22F), de mivel az ország másik felében lakik, ezért csak Facebookon beszélgettünk hétvégente. Az elmúlt hónapban 2x is eljött hozzánk pár napra. Jól elvoltunk, nem is gondoltam soha többre, mint barátság és unokatestvérség,- egyrészt van barátom 2 éve, illetve azért csak rokonok vagyunk-.

De miután találkoztunk, minden megváltozott. Nem tudom mit érzek. Azt tudom,hogy szeretem a barátomat, és hogy egyáltalán nem szeretnék senki más iránt érezni bármit is, főleg nem az unokatesóm iránt.

Egyszerűen egy hülye kislánynak érzem magam... nem merem magamnak se bevallani, hogy tetszene, de azt tudom,hogy nagyon hiányzik és jó lenne vele lenni.

Tegnap beszélgettünk, és én kifakadtam. Mérges vagyok, hogy felkeresett, megszerettem, aztán pedig itt hagy. (ezt úgy értem,hogy alig tudunk találkozni a távolság és a munkája miatt).Értelme nincs az egésznek.Ebből a beszélgetésből derült ki, hogy Ő is ilyet érez/érzett, de muszáj, hogy az eszünket kövessük,és ne a szívünket. Nagyon felzaklatott ez a beszélgetés, hajnali 3-ig sírtam az ágyamba, a mellkasomban szorító érzéssel együtt áztattam a párnát.


Fogalmam sincs, hogy mit érzek. Vagy csak próbálok elnyomni magamban egy nem helyes, lehetetlen , furcsa érzést.


Elhívott hozzájuk, 2 hét múlva mennék 3 napra. Szerinted elmenjek, és érezzük jól magunkat, mint 2 barát, vagy azzal csak még nagyobb fájdalmat okoznék magamnak?

Mit csináljak, hogy ne fájjon ennyire a hiánya?


2014. aug. 3. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Családi "kapcsolatok" témakör, ééééérted:)))


A családban gáznak tartanák amúgy a dolgot? Mert nem tiltja a törvény...attól függ, a szüleitek mennyire tudják elviselni ezt a dolgot, vagy te fel mered-e vállalni.

2014. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A másodunokatesók között semmilyen törvény nem tiltja a szerelmi kapcsolatot,házasságot.A családtól féltek?

Barátnőm is összejött a másodunokatesójával.Össze is házasodtak.Ennek már 10 éve.A fiú szülei,azaz inkább csak az anyukája háborodott fel az elején,de aztán ő is belenyugodott.Gyermekvállalás előtt voltak Czeizel doktro úrnál genetikai tanácsadáson.

2014. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a törvény engedi. De nem szeretnék feszültséget a családban, illetve van barátom.
2014. aug. 3. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Minimalizald a kapcsolatot vele, foglalkozz inkabb a baratoddal. Hazinyulra nem lovunk, masodunokatestverre sem. Nem letezik, hogy nincs jo srac a csaladon kivul. Tessek tudomasul venni, hogy tiltott, es kesz. Igaza van, hallgass az eszedre.
2014. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem mesz.
2014. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha beleszerettél az unokatestvéredbe, nem vagy szerelmes a barátodba. ;)
2014. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!