Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges ilyen korban, hogy...

Lehetséges ilyen korban, hogy beleszeressek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, sokat fantáziáltam vele (nem szexuális értelemben értem), személyesen még egyáltalán nem beszéltem vele, facebookon is csak 2 szót...

Folyton ő jár a fejemben, ha meglátom reggel (tehát először látom meg azon a napon) hirtelen mintha kellemes meggyulladna a gyomrom, mindig őt nézem, ha tehetem, akivel csak tudok róla beszélgetek, vele fantáziálva alszom el. Még ismeretleneknek is elújságolom (pl. internetes játékban), hogy milyen gyönyörű. Sokkal boldogabb vagyok, mióta ezek történnek.

Még nem voltam szerelmes, de lány már tetszett, de így még nem.

Lehetséges, hogy megismerés nélkül beleszerettem?

14/F


2014. máj. 29. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
persze
2014. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
volt sok lány meg van is akibe bele vok zúgva, de van 1 akibe nagyon, anyira minnte 1 ember soha senkibe
2014. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen...lehetséges hát...ő hány éves?
2014. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
majd leszoksz erről idővel
2014. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!