Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális az unokatesóm?...

Normális az unokatesóm? Lakástéma!

Figyelt kérdés
Lassan költözöm be az albérletbe. Panel. Zuglóban. Ma a közös családi ebéden mondtam a rokonoknak, hogy igen, már elintéztem mindent az albival kapcsolatban. Erre az unokatesóm megjegyezte, hogy "Panelba?! Nem gondoltam volna, hogy ilyen proli szintre leadod." Aztán elkezdte ecsetelni, hogy ő nem költözne panelba, pláne nem olyan proli környékre, mint Zugló... Meg hogy ő kétszintes társasházban lakik, kozmetikusként dolgozik, ergo nem is keres olyan sokat (tudom, mennyi a fizetése, de nem publikus), tehát nincs mire nagyképűsködnie és leprolizni. Mindig is szekálta a másikat, 23 éves, én 22. Mivel kellene visszavágnom?
2014. aug. 10. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem kell visszavágni. Nem kell az 5 évesek szintjén kommunikálni.
2014. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Az nem publikus mennyit keress de a családi szennyest kiteregeted... Grtaulálok, Magyar mentalitás ezis xD
2014. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tehát azt is hagyjam, hogy a 16 éves unokaöcsémet nyomizza, mert kitűnő tanuló és szeretne külföldi egyetemre bejutni? :/
2014. aug. 10. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Zugló a proli környék??? lol
2014. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ketteske, ez nem családi szennyes. A magyar mentalitás benned is ugyanúgy megvan...
2014. aug. 10. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne hagyd. Mondd, hogy ne bántsa az unokaöcsédet, és ne irigykedjen, csak mert ő kozmetikus szintig jutott másnak pedig vannak feljebb való ambícióid is. Mit kell vele törődnöd? Kérd meg, hogy ne foglalkozzon veletek.
2014. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Zugló "Pest rózsadombja".... :D

Én oda fogok költözni hamarosan, és már alig várom!


Amúgy meg visszavágni.. minek? Semmi értelme...

2014. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rohadtul irigy, amiért te megteheted és az unokaöcsédre is irigy, mert tudja, hogy ő sokkal többre fogja vinni, mint ő.

Én a helyedben lesz.rnám, inkább az albival, a beköltözéssel, az új otthon csinosítgatásával foglalkoznék. Sőt, még az unokaöcsédet is bevonhatnád a dologba.

Ha mindenképp vissza akarsz vágni neki, rendezzétek be szépen a kecót és mutasd meg a fényképeket, had sárguljon, ha már ilyen "nyomorék"... Bár szerintem kár ezen rágódni...

2014. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"tehát azt is hagyjam, hogy a 16 éves unokaöcsémet nyomizza, mert kitűnő tanuló és szeretne külföldi egyetemre bejutni? :/"


Igen, hagyd. Egy 16 éves fiú már meg tudja magát védeni, nem kell annyira félteni. Egyébként lazán leszarhatjátok mindketten, hogy mit dumál.

2014. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem kell vele foglalkozni nyilván féltékeny mert te külön tudsz költözni a családtól
2014. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!