Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A ferjemnek viszonya van a...

A ferjemnek viszonya van a sogornommel. Mit tudnek ebben a helyzetben csinalni?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk testverek. Az hugom jott hozzank en nem voltam otthon amikor meglatta a ferjem es a batyam feleseget egyutt. Ok nem vettek eszre, igy a tesom tudott a telefonjaval egy felvetelt csinalni hogy megmutassa nekunk mert felt hogy nem hisszuk el. Azota voltak nalunk a batyamek en a sogornomet es a ferjemet is lelepleztem nagy vita volt kizavartam a not a hazbol. Jelenleg nincs munkam es van egy lassan 3 eves kisfiam. Koltozzek haza a szuleimhez vagy mit tehetnek? A ferjem azt mondja hogy reszeg volt es nem is emlekszik ra de persze nem hiszek neki.
2014. aug. 15. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
addig menekülj ameddig nem késő. MOST.
2014. aug. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
13%
Mit csinaltak? Nalunk is volt hasonló szitu,de azt a párom bevallotta. De ok "csak" csókolóztak. Én megbocsajtottam neki,amit nem bánok. Azota van egy 3eves kislányunk ,es boldog csalad vagyunk. Te tudod mennyire tudnad feldolgozni a történteket.ha ez volt az első,kapjon meg egy esélyt. A sogornommel azota is utaljuk egymast. :) de egy 1:0 nekem ! Kitartás !
2014. aug. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis kompromisszum készség nem árt. Nem kopik az el vele. Nincs munkád??? Szerintem örülni fogsz te, ha nem zavar el a férjed. Lehet hogy azt unta meg a férjed hogy nem dolgozol , csak jár a szád. " vagy mit tehetnék"? Maradj csendbe. Örülj nagyon hogy eltart a férjed.
2014. aug. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kicsit kamuszagú, hogy a húgod úgy be tud menni a lakásba, hogy ők észre sem veszik, és még arra is van ideje/lehetősége, hogy a telefonját elővegye, és csináljon róluk felvételt, aztán nesztelenül távozzon.
2014. aug. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

1:0 neked??? Mi ez, valami verseny? A férjednek vajon hány:0 lehet???


A férjek családon belül vadászgatnak, és valójában a tettükért az asszonyok mennek ölre egymással! Szép!

2014. aug. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy perces felvetel volt. 3. Nem munkanelkuli vagyok hanem gyesen vagyok a gyerekkel lehet hogy te k.sssba vagy otthon ha nincs munkad de mashol nem igy van.
2014. aug. 15. 07:18
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Akkor miert nem mesz vissza dolgozni? A gyest kapnad munka mellett is.
2014. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Én elköltöznék tőle. A gyereknek keress bölcsődét te meg menj dolgozni. Így önálló lehetsz, ha a szüleid tudnak szállást adni.

Mondjuk arra is kíváncsi lennék, hogy a bátyád hogy reagált?

Ezek után mondjuk megnéznék egy családi ebédet nálatok.... már bocs :)

2014. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szerintem elválnék. A gyerek miatt is, a család miatt is, ráadásul családon belül még a másik tesódat is tönkre teszik.

A bátyádéknál egyébként mi a helyzet?

2014. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Válnék, és amit csak lehet, elvennék tőle. Fizessen gyerektartást és pukkadjon meg.


Megmutatnám a helyedben, hogy azért is tudnék boldog lenni nélküle is.


A bátyádéknál mi lett?

2014. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!