Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Párom unokaöccse folyton...

Párom unokaöccse folyton zaklat. Mit tegyek? Nem akarok bajt.

Figyelt kérdés

Szomszédok vagyunk, mindig a facebookon írosgat nekem, hogy legyek vele együtt meg, hogy miket csinálna velem stb.

Párom hirtelen haragú, nem akarom elmondani neki. De akkor mit tegyek?


2014. aug. 22. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Tiltsd le a facebookon.
2014. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele ha ennyire hirtelen haragú, mit fog tenni, ha ezt nem tőled tudja meg?

Inkább most szólj neki, amíg úgy áll a dolog hogy te nem tehetsz semmiről. Az ilyenekből lesznek később olyan zsarolások, hogy "ha nem fekszel le velem, elmondom a pasidnak hogy lefeküdtél velem!". Akkor lesz csak igazán hirtelen haragú a párod.

2014. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondani, elég, ha megmutatod a Facebook-odat neki.
2014. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Állítsd le a gyereket.

A párodat meg küldd el pszichológushoz, mert hirtelen haragjában egyszer megvereti magát.

2014. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt csinálnám, hogy letiltanám, ha nem megy máshogy. Ha tényleg nem megy, akkor lehet előbb a sógorodnak szólnék, hogy állítsa le a gyereket, ha nem használ, akkor szólhatsz a párodnak szerintem.
2014. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Le lehet tiltani, de mond meg neki, hogy a párod fogja lefejezni , ha nem hagy téged békében. Talán ez majd hat. Megmondhatod a párodnak hogy zaklat, akkor legalább majd helyre teszi az unokaöccsét.Az ilyen egyénektől csak drasztikus módon lehet megszabadulni.
2014. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
vegulis dobj 1 hodolot aki a segged is kinyalna erted, egy mar most agressziv emberert, az ilyen verni fogja a gyerekeitek, es vszinu teged is! de te tudod...
2014. aug. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Mondd el a párodnak MOST, és mutasd is meg neki a beszélgetést. Ne tétovázz.

Mert ha nem teszed meg, akkor később jönnek a zsarolások, hogy ha "nem fekszel le velem, elmondom a párodnak, hogy flörtölgetsz". És ilyenkor már tényleg sarokba leszel szorítva, mert lehet, hogy a párod nem neked hisz, te meg nem tudod bebizonyítani, hogy nem igaz. Most lépj, míg nem késő. És szerintem itt pont jó, hogy a párod hirtelen haragú, legalább helyreteszi a gázos és szánalmas unokaöccsét.

2014. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Azért kérdező ne haragudj, de te is hibás vagy akkor, ha még az unokaöcsöt véded a párodtól azzal, hogy nem akarod a párodnak ezt elmondani, mert tudod, hogy hirtelen haragú. Soha nem értettem az ilyeneket. Ha a párod megveri, akkor megveri. Nem érdemelné meg? De igen. Én is leakasztanék ilyennek pár maflást, pedig tartózkodok az erőszaktól mindig. Ha most nem mondod el, akkor szinte biztos, hogy sokkal súlyosabb dolog történhet. Zsarolhat, fenyegethet, és a párod még téged fog kérdőre vonni (jogosan), hogy miért nem szóltál MÁR a legelején. Mondd el, de ezzel együtt mutasd is meg a facebook beszélgetést is.
2014. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!