Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem tudom elfelejteni?

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Hàzassàgban èlek, van egy gyönyörü gyerekem, meg van mindenünk! Mègis boldogtalannak èrzem magam, mert azt èrzem hogy nem kellek a fèrjemnek! Megteszek a csalàdomèrt mindent, amit egy anyàtól ès felesègtöl elvàrható, de úgy làtszik hogy ez mègsem elèg! A pàrom nem akar velem szexelni! Ö egy nagyon jó apa ès tulajdonkèppen jó fèrj is, ezt a dolgot kivève! Annyira szenvedek lelkileg! Kb. 2 havonta ràszànja magàt egy gyors szexre! Nincs semmi önbizalmam, hiàba mondjàk màsok, hogy milyen "szèp " vagyok!

Van mèg egy dolog, ami nagyon zavar ès azt hiszem ebböl kifolyólag èrzek így! :

"Nem mondhatom el senkinek, így hàt elmondom mindenkinek! "

Biztosan sokan elítèlnek majd, de elmondom! Szerelmes vagyok a fèrjem testvèrèbe! Egyszerüen, csak jött ez az èrzès, nem tehettem semmit! Undorodtam magamtól, próbàltam elfelejteni, volt, hogy sikerült kèt napra, aztàn àlmodtam vele ès megint vègem volt! Volt, hogy úgy èreztem, hogy viszonozza ezt az èrzèst! Úgy szègyenlem magam! Ö is hàzassàgban èl, normàlis csalàdi èletet èlünk mindketten, így biztosan nem kezdenèk ki vele ès ö se velem! Nem tudom elfelejteni,kiverni a fejemböl, pedig szàmtalanszor próbàltam, de akkor mindíg jött egy újabb àlom, mintha valami nem akarnà, hogy megszabaduljak a gondolattól! Ez megy màr 4 ève ès most gyengültem el! El kellett mondanom valakinek.............nektek!


2014. aug. 25. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Kati te vagy az?
2014. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem
2014. aug. 25. 22:32
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Annyira visszatetsző, amikor egy nő "legyönyörűzi" a saját gyerekét.


Mellesleg lehet, hogy már nem feszes a hüvelyfalad. Egy ilyen nővel szeretkezni olyan, mintha összehajtogatott csirkemellfilébe tenné a férjed a hímtagját.


Ha apás szülés volt, akkor lehet, hogy megundorodott tőled.

2014. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valószin
2014. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szóval, véletlenül elküldtem a félszót :D

Valószínűleg a testvérét normális, szerető férjként képzeled el, aki képes kielégíteni az igényeket, ezért szerethettél bele.

2014. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Úgy làtszik, hogy neked nincs gyereked! Nekem igenis gyönyörü a gyerekem, mint minden anyukànak! Mindenkinek a sajàtja a gyönyörü, tehàt èn gyönyörünek tartom! Magyaràzzam mèg? Bàr lehet hogy egy ilyen fèleszü így sem èrti meg!

Jah, amúgy csàszàrmetszèssel szültem! Talàn elöbb kèrdezni kène bumburnyàk!

2014. aug. 25. 23:20
 7/15 A kérdező kommentje:

Jah, amúgy honnan tudod, hogy egy "olyan " növel milyen szeretkezni? Talàn a te felesèged is tàg?

Inkàbb ne vàlaszolj, nem akarom tudni!

2014. aug. 25. 23:23
 8/15 A kérdező kommentje:

23:05

Egy rèszröl igazad van, de nem csak ezèrt! Van benne valami, ami nagyon vonz, de nem tudom, hogy mi!

2014. aug. 25. 23:31
 9/15 anonim válasza:
Menjetek mindketten pszihológushoz. Azok "általában" nem undorodnak ilyen fura dolgoktól, mint pl. az, hogy házas vagy, és mást szeretsz.
2014. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Próbáld rendezni a férjeddel a kapcsolatot. Dobd fel valahigy a szexuális életeteket. Lepd meg, öltözz szexi ruciba, van efy csomó praktika erre. A rossz kapcsolat miatt van önbizalomhiányod, és ezért álmodozol más pasikról. Ha rendberakod a szexuális életeteket akkor megszűnik a hiány ami miatt úgy érzed beleszerettél másba.
2014. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!