Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A kislanyomnak kicsodaja a...

A kislanyomnak kicsodaja a parom testvere?

Figyelt kérdés
...
2014. szept. 15. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagybátyja/nagynénje.
2014. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

Mostohanagybácsi/néni.

(Senki, ismerős.)

2014. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
es forditva?:)
2014. szept. 15. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Az unokahúga.

Tényleg ennyire ostoba vagy?

2014. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nagy szégyen ennyit sem tudni.
2014. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudtam, csupan nem voltam benne biztos. Tudod az egyik ismerosom feltette nekem ezt a kerdest, amikor valasznak ezt adtam akkor apro vitaba szalltunk, mert megcafolta. Megakartam gyozodni az igazsagrol. Elegge szanalmasok azok az emberek, akik utalkozni es oltogatni jarnak ide. Szerintem senki kedvet nem rontjatok el, a masik meg, hogy nem is ismeritek a kerdezoket de velemenyt alkottok rola, a harmadik pedig az, hogy a valosagba legyen nagy az ilyenek szaja. Biztosan ostoba vagyok 2 diploma utan. :)
2014. szept. 16. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Hiába van két diplomád, ha az alapvető rokonsági fokokkal sem vagy tisztában.


Diploma mellé nem adnak észt.

2014. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, tudtam, csupan egyik ismerosommel "vitaba" keveredtunk. Megszerettem volna gyozodni igazamrol. De mindegy is, intelligenciahianyos szemelyekkel nem veszekszem. :)
2014. szept. 22. 08:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Intelligenciahiányos. Miért is? Semmi ostobaságot nem írtam, csak úgy dobálózol szavakkal. Ki az intelligenciahiányos akkor kettőnk közül?
2014. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!