Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan próbáljam meg régen...

Hogyan próbáljam meg régen látott másod-unokatesómmal felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A napokban találtam meg Facebookon egy rokonom, már vagy 10 éve nem láttam, és szeretném vele újra felvenni a kapcsolatot, de elakadtam kicsit. Hogy lehetne normálisan megfogalmazni, hogy "Szia, én vagyok az a rokonod, akiről szerintem ennyi idő után fogalmad nincs, de most beütötte a keresőbe a neved." ? Ha a történet szempontjából lényeges, én 18 éves lány vagyok, ő 19 éves fiú, mondhatni közel (50 km) élünk... Nagyszüleink voltak testvérek, talán a Nagypapámról tudja, kicsoda.

2014. okt. 4. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindketten fiatalok vagytok, valószínű a rokon se kuka, érteni fogja, ha kicsit humorosabban fogalmazod meg az üzenetet, nem pedig úgy, mint ha önéletrajzot küldenél egy álláshirdetésre :)
2014. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Buford Tannen ***** válasza:
Ugyan ezen agyalok én is napok óta :) Nekem viszont egy soha nem látott másod unokatesóm van aki Angliában él :D
2014. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, első! :)


Második, akkor hátha találsz itt valami hasznos infót! :D

2014. okt. 4. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Én biztosan valami ilyesmit írnék: ,,Szia! Emlékszel még rám? Megtaláltalak véletlenül itt facebookon, és úgy megörültem neked. Mi újság veled? Hogy vagy?"


Aztán ha emlékszik, akkor emlékszik, ha nem, akkor leírod, hogy milyen kapcsolatban álltatok, mikor találkoztatok utoljára. Aztán megkérdezheted, hogy vannak a nagyszülei, szülei, és minden gördül a maga útján, ha a fiú is vevő rá.

2014. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan írjál neki. Biztos örülni fog neked.
2014. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!