Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elegem lett, mit tegyek a...

Elegem lett, mit tegyek a mostohaanyámmal?

Figyelt kérdés

7 évesen elváltak a szüleim, egy nő miatt és mert kihűlt a kapcsolat. 7 éven keresztül nagamba fojtom amit a mostoham tesz velem. Volt, hogy megszorította a nyakamat kicsikent, barátnőm előtt. Már a barátnőm átállt a mostohám oldalára. Szóval, mikor nincs ott senki elkezdi nekem mondani, hogy milyen vagyok és mindent próbál rám kenni. Az egész családot ellenem fordította, mindenki utál és hülyének néz. A mostohám családja sem másabb velem. Ha köszönök van, hogy nem köszönnek vissza és nem egyszer tettek úgy, mintha ott sem lennék. Van, hogy nekem jönnek, ellöknek és mennek tovább. Apámmal hiába beszélek azt mondja nem vak ő is látja, hogy nem köszönnek., de a többit nem hiszi el nekem... Ráadásul egy olyan nőről van szó, aki a szegénységből apám vagyonába csöppent és úrinőnek érzi magát...mindenkinek mosolyog, de pl. Az asztalnál ha ram néz fintorogni kezd, pedig semmit sem teszek.. Mimdenki bedől a folytonos mosolyának.. Ráadásul apa anyát sokszor összeszídja és rajtam sem esik meg a szíve..teljesen kifordult magából..már nen tudom mit tegyek... Azt hittem jobb, de tegnap megint rámfogta, amit nem is követtem el..ha visszaszólok akkor megjobban utálni fognak

*telefonról vagyok, bocsi a helyesírasért



2014. okt. 10. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivel élsz?
2014. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Édesanyámmal, de muszáj mennem mikor nem értem a matekot vagy kémiát.:c
2014. okt. 10. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Széles mosoly! Ez a megoldás! Bármit beszél, nem kell ellentmondani. Két füled van, az egyiken be, a másikon ki.Ha pofákat vág rád, tessék jókedvet mutatni, és mosolyogni. Meg fogja ütni a guta.
2014. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Puliszkas ***** válasza:
Felvehetnéd a telefonoddal hogyan beszél veled,aztán bemutathatod az apádnak.Ezenkívűl kikérheted magadnak a bánásmódot.Azt is tudnod kell,hogy gyerekként is vannak jogaid,és az apádnak biztosítania kellene számodra a normális életet,minden szempontból.Iskolában próbálj meg erről beszélni,akár jóravalóbb tanárral, iskolapszihológussal,egyéb tanácsadóval.
2014. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!